Hopscotch Montessori

Hopscotch Montessori


Hopscotch Montessori

   Усвідомлюючи важливість кожної дитини для нашого суспільства і для майбутнього, яке ми будуємо, величезні очікування покладаються на освіту, яку ми хотіли б дати нашій дитині. Кожна сім'я бажає, щоб атмосфера свободи і незалежності, в якій виховуватиметься дитина, а також, високий академічний рівень сприяли максимальній реалізації її потенціалу.

   Обираючи методику раннього розвитку для нашої школи, ми підійшли до питання не лише як професіонали, але, ще і як батьки. Ми знаємо, що є багато способів навчити малюків рахувати, писати, і читати, але ми прагнемо забезпечити їм таке середовище, в якому вони б відчували психологічний комфорт. Місце, в якому педагоги – це ніжні, дбайливі старші друзі, дидактичний матеріал - яскравий і цікавий для малюка, що заохочує до навчання, де теми зайнять допомагали б дитині знайти себе, знайти цікаві для нього/неї активності, що б дитина полюбила вчитися не заради оцінки батьків, педагогів, однолітків, а для свого власного успіху! Успіх, навіть в кожній маленькій справі, починаючи від особистої організованості (охайності, приємної поведінки і так далі), закінчуючи любов'ю до нових знань і вивчення наук - формує особистість дитини.

   Щастя, посмішки і психологічний комфорт наших вихованців - це, окрім освітніх цілей, одне з головних завдань, які ми ставимо перед собою.

   Вивчивши досвід вагомих, західних, дитячих, нейропсихологов і педагогів, а також, дослідження в освітній сфері провідних західних компаній, і взявши до уваги наші цілі, ми вибрали методику Марії Монтессорі. Наша методика, базується на принципах усебічного розвитку дитини, тому кожен аспект важливий, це і підготовлене середовище, і психологічне і фізичне здоров'я дітей. Усю нашу діяльність ми проводимо, дотримуючись стандартів AMS (American Montessori Society) і ми є членами цієї організації.

   Використовуючи методику Монтессорі, ми не зупиняємось лише на класичних підходах, ми даємо можливість дитині розвиватися творчо, впроваджуючи спеціалізовані творчі і спортивні класи. Ми стежимо за усіма тенденціями в освіті дітей, відвідуємо значимі світові семінари, конференції і тренінги, і впроваджуємо в Україні прогресивний світовий досвід, щоб в розвитку наших дітей йди разом з часом.


Час роботи

Пн–Чт 09:00–19:00, Пт 09:00–18:00.


Квитки

Ознайомчий тур для Батьків : Безкоштовно (Це тур, де батьки зможуть побачити нашу методику, та малюк матиме змогу познайомитись з нами. Обов'язково з дитиною)


Контакти

+380 (67) 234 91 15
+380 (67) 110 40 10
klassiki.pechersk@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул.Старонаводницька 6б, Печерський р-н., м.Київ