Helen Doron English. Вивчаймо англійську від народженняАнглійська "Helen Doron" - це міжнародна мережа навчальних центрів англійської мови для дітей, яка працює за авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон.

 

В її основі лежить принцип вивчення англійської як рідної мови. Методика показала відмінні результати і успішно зарекомендувала себе в понад 30 країнах світу.

Навчаючи дітей у віці від 3-х місяців до 18-ти років, курс "Англійська Хелен Дорон"  пропонує чітко складені програми, підібрані відповідно до віку і рівню знань дитини.

 

Найбільш поширені запитання від батьків:

З якого віку можна починати вивчення англійської?

Навчання можуть проходити дітки з 3-х місяців до 18-ти років. Відомий британський лінгвіст Хелен Дорон відзначала, що оскільки розвиток дитини починається з перших місяців її життя, то вивчення мов не повинно бути винятком. Адже раннє дитинство (від 0 до 3-х років) - це період, коли дитина найкраще засвоює мови.

Методика Хелен Дорон побудована на досвіді вивчення англійської мови як рідної, випробуваної в усьому світі. Це авторська методика британського лінгвіста, яка існує в Європі вже більше 28 років, а в Україні - понад 10 років.

 

Як проходять заняття?

Заняття проходять виключно англійською мовою. Завдяки цьому діти перебувають в англомовному середовищі, сприймають мову як рідну і у них не виникає мовного бар'єру. Процес навчання відбувається легко: через танці, співи та ігри.

 

Коли формуються групи?

Процес набору груп відбувається постійно. Але затягувати не варто, оскільки чим раніше ви почнете, тим швидше досягнете результату. Педагогами і психологами доведено, що в ранньому віці дитина краще запам'ятовує і сприймає все навколо себе.

Загальна програма передбачає два заняття в тиждень. Для інтенсивного вивчення можна запропонувати додаткові години і курси.

 

Скільки триває заняття?

У методиці тривалість заняття розрахована відповідно до віку дитини. В середньому це 45 хвилин, при цьому для наймолодших (від 3-х до 12-ти місяців) - 30 хвилин, а для самих старших (від 12 років) - 60, в залежності від курсу - 90 хвилин.

 

Скільки дітей навчається в групі?

Заняття в маленьких групах (від 4-х до 8-ми дітей) дають можливість виробити індивідуальний підхід до кожної дитини.

 

Чи можуть батьки бути присутніми на заняттях?

Звичайно, батьки з дітьми до 3-х років присутні на занятті. Після 3-х років (буває і раніше, коли діти вже готові перебувати на занятті без батьків), щоб виховати самостійність в учнях, батьків просять не сидіти на уроках. Але кожен з батьків зберігає за собою право відвідати будь-яке заняття, на якому є його дитина. Про результати навчання дитини ви також можете дізнатися, особисто поговоривши з викладачем.

 

Уся детальна інформація про часи роботи, вартість занять та запис у групи Ви можете дізнатися за вказаними телефонами.


Контакти

+380 (97) 255 18 18
+380 (50) 105 35 97
golosievo@helendoron.com


Посилання


Адреса

Київ
пр. Голосіївський, 17-Б