Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Денний табір Халлі Галлі на свіжому повітрі в ГідропаркуЗ відгуку однієї мами: «Табір оупен ейр, в стилі Пеппі-Довга-Панчоха. Прокачує скілли самостійності, командності та прищеплює навички виживання в дикій природі). На виході отримуєш замурзану, втомлену, задоволену життям дитину. Якщо ви звикли до пяти зірок та стерильності, вам не туди. Там про справжнє дитинство, яке було у мене в селі, тільки веселіше».

Табір Halli Galli – ідеальне місце для тих дітей, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти оздоровились, не виїжджаючи з Києва.

Геть офісні стіни та щохвилинно розписані традиційні програми денних таборів – хай буде природа, земля, пісок,трава, дерева, вода, садові равлики, спів пташокта шелест вітру!  

У затишній та сімейній атмосфері діти вчаться грати у дворові ігри, насолоджуються свободою під наглядом дорослих, плавають у Дніпрі, засмагають, а у перервах – згадують англійську, займаються творчістю, читають, грають у футбол та настільні ігри.

Наша історія розпочалась у 2015му році в парку «Партизанська слава», де ми працювали протягом перших трьох років, поки не переїхали в Гідропарк. З кожним роком програма літнього табору потрохи змінювалась, одна наші головні принципи залишаються незмінними: ми впевненні, що контакт з природою та вільна гра допомагають дитині розвивати креативність, навички прийняття рішення та спілкування, а також досягати умиротворення.

Для кого наш табір: у минулі роки до нас приходили діти, які займаються у вальдорфських та інших альтернативних та приватних дитячих садках і школах, діти-хоумскулери і діти з державних загальноосвітніх шкіл, діти з високим рівнем активності і діти, які люблять полежати на дивані, діти-інтроверти і діти-екстроверти, скептики, білінгви, трилінгви, діти з інших країн та діти з інших районів Києва та околиць, діти, які люблять грати на природі та діти з ігровою залежністю, діти, які пережили втрати, і діти, які знайшли нову сім’ю завдяки усиновленню, діти у процесі розлучення батьків і діти, які переїхали до Києва з інших регіонів, школярі та дошкільнята, брати і сестри, однокласники та друзі, малюки та підлітки – ми відкриті для всіх, хто готовий експериментувати та приймати наші принципи і правила.

Незважаючи на те, що ми не є сімейним табором, для нас важлива атмосфера сімейності, адже його було створено руками педагогів - брата та сестри з однієї сім'ї. Нам довіряють своїх дітей наші друзі дитинства, колеги та партнери, батьки беруть участь у співтворенні табору – допомагають, діляться книжками, іграми та ідеями. Ми камерний табір, в якому невелика кількість дітей (до 25) проживають маленьке життя разом із наснаженими дорослими.

У нас заборонено користування гаджетами (за винятком ситуацій, коли дитині під час перебування у таборі необхідно позайматись онлайн з репетитором). Можна приносити своєї улюблені ігри, іграшки, книжки, привозити пенніборди).

Вік дітей: 5-12 років. Тим не менш можливі винятки: у минулих сезонах до нас приєднувались діти 2,5 -4 років, які приходили до табору разом із старшими братами і сестрами, а також діти 13-14 років, які приходили разом з молодшими. Кожен зміг знайти собі справу до душі.

Режим роботи:

Табір працює з понеділка до п’ятниці (за винятком державних свят) з 8.15 до 18.30. Для батьків, які зайняті на роботі, можливе продовження перебування дитини в таборі з черговим вихователем за окрему плату.

Територія:

Табір являє собою великий гай у віддаленні від інших зон Гідропарку. Умови, наближені до похідних, однак дільниця оброблена від кліщів та наявний стаціонарний туалет.

На нашій території також можна знайти: укриття, інструменти, бібліотеку, колекцію настільних ігр, фортепіано для всіх охочих, гамаки та балансири, пісочницю, місце для гри у футбол, город, зони для вільної творчості та LEGO-конструювання.

Через дорогу від табору розташовано коворкінг міського екопростору «Шпаківня» з доступом до wi-fi.

Програма табору: 

Наша концепція заснована на кількох ключових принципах: 

 • спілкування
 • підтримка вільної гри як головної умови для розвитку креативності, співпраці та навичок прийняття рішень,
 • увага до індивідуальних потреб дитини (на одного дорослого не більше 5 дітей),
 • змішана вікова група (можливість для молодших братів і сестер перебувати разом зі старшими);
 • контакт з природою;
 • читання як обов'язкова частина дня;
 • творчість та доступ до різних інструментів (для праці та музичних);
 • підтримка самостійності та відповідальності дітей (вони допомагають прибирати, миють посуд, планують проекти і т.д.),
 • англійська як мова спілкування, а не навчання. Ми вирішили відійти від традиційного формату навчання та відмовитись від звичних занять. Замість цього у таборі будуть працювати декілька волонтерів з інших країн, які не володіють українською або російською. Дітям доведеться спілкуватись із ним у невимушеній обстановці англійською: обговорювати плани на день, грати в настільні ігри та футбол, приносити воду, бувати на пляжі тощо;
 • футбол щодня;
 • відкритість для всіх (ми приймаємо дітей з інших країн, а також дітей з особливими потребами та дітей віком 3-4 роки (за умови, що вони прийшли разом зі старшими братами та сестрами).

Ми весь час перебуваємо на свіжому повітрі незалежно від погодних умов (однак можемо ховатись в укриття на випадок негоди). Діти бігають по землі та траві, грають з глиною, піскою, водою, копають ями, плавають у Дніпрі, спостерігають за дощем, слухають спів пташок та шум вітру, бачать, як проростають посаджені у таборі рослини, приносять своїх домашніх улюбленців (собачок, хом’ячків, черепах, морських свинок тощо).

За бажанням вони можуть займатись вільною творчістю та вільним конструюванням, працювати в городі, грати у футбол, будувати халабуди та грати в індіанців. На території табору є бібліотека англомовних книжок для дітей та підлітків, в якій більше 100 книжок. Якщо дитині задали домашнє завдання на літо або вона продовжує вчитись, у таборі вона зможе знайти час для самостійної роботи або для Скайп-консультацій із викладачем.

Розклад:

Понеділок: день знайомств, планування та обговорення. Також це день особливо ретельного городу та інших наших насаджень.

Вівторок: день творчості. В цей день до нас приїжджають художники, майстри і ми вивчаємо нові матеріали та інструменти. Спірографія, скрапбукінг, писанкарство, ліплення з лини, валяння з вовни - ось короткий перелік того, чим будемо займатись влітку по вівторках.

Середа та четвер: день роботи над особистими та груповими проектами. Це також робота з інструментами та облаштування території. (Приклади минулорічних проектів, які захотіли зробити діти: огорожа для городика, таблички-вказівники, дитячий бар "Мохіто у бандіто" і т.д.) 

П'ятниця: похід-пікнік вглиб Гідропарку. У цей день діти готують разом з дорослими на вогнищі.

Орієнтовний розпорядок дня:

 • 8.00 - 9.30 – збори. Для тих, хто користується трансфером через Харківський масив, збори з 8 до 9. 
 • 10.00-11.00 - ранкове коло
 • 11.00-14.00 заняття творчістю, гра, робота над проектами і т.д.
 • 14.00 - 14.30 - обід та миття посуду після себе;
 • 14.30-15.00 – читання
 • 15.00-17.00 – пляж
 • 17.00-17.30 прибирання
 • 17.30- від'їзд з табору для тих, дітей, які користуються розвозко..
 • 18.00 -прощання

Медичне обслуговування:

На территориї табору є аптечка, в Гідропарку є декілька медпунктів (найближчий - в 5-7 хв пішки). Найближча лікарня швидкої допоомги та травмпункт для дітей розташовані в 10 хв їзди на машині від табору.

Інклюзія:  Уже кілька років ми приймаємо дітей, які мають особливі потреби: усиновлених дітей, які мають досвід перебування в системі, дітей, які мають СДВГ, легкі прояви РАС.

На жаль, ніхто зі співробітників табору не володіє жестовою мовою, а пересування по його території може бути ускладнено для незрячих дітей та дітей, які користуються візочками активного типу. Однак ми відкриті до обговорень варіантів відвідування табору дитиною з особливими потребами, пов’язаними з її здоров’ям. Ми пропонуємо скорочені варіанти змін (пон-сер-пт або вівт-четв) для дітей таких груп, спрямовані на їхню соціалізацію. 

Вартість включає сніданок та обід від компанії "Їжак кейтеринг", є можливість замовити безлактозне, безглютенове, вегатаріанське меню. Для мешканців Дарницького району (Харківського масиву, Позняків) є трансфер. 

У нас нема пробних днів та щоденної оплати. Ціна 1 тижня (5 робочих днів):

 • 8.00 - 18.00 - 3300 грн;
 • 8.00 - 13.30 - 1650 грн

Вік

5–14


Вартість

Вартість зміни 5 днів з 8 до 18: 3300 грн (10% знижки при сплаті до 20 травня)
Вартість зміни 12 днів (понеділок-середа-п'ятниця протягом 4 тижнів з 8.15 до 18.30): 8000 грн (10% знижки при сплаті до 20 травня)
Вартість зміни 8 днів (вівторок-четвер протягом 4 тижнів з 8.15 до 18.30): 5300 грн (10% знижки при сплаті до 20 травня)


Телефон

+380 (98) 358 17 37
+380 (63) 230 63 15


Посилання


Адреса

Київ
Гідропарк

Як дістатися?

Венеціанський півострів. Дістатись можна пішки від ст.м. Гідропарк (хв.10, орієнтир - міський екопростір "Скворечник")

або машиною. Орієнтир - парковка неподалік від моста метро.