Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Noosphere Birthday Cards: малюємо космос і єднаємось

Noosphere Birthday Cards: малюємо космос і єднаємось


Намалюйте космічний малюнок, а організатори перетворять на вітальну електронну листівку для іншого учасника Noosphere Birthday Cards.

Ви так само отримаєте листівку у важливу дату — на свій день народження. Об’єднаймося й поділімося приємностями одне з одним!

 

Щороку кожен з нас святкує один особливий день — день народження. Ми отримуємо безліч побажань від батьків, рідних і друзів. Їхні теплі слова змушують посміхатися, надають віру у себе і свої сили. А якби кожен отримував хоча б на одне привітання з днем народження більше? Та ще й від цілком незнайомої людини, яка вирішила поділитися своїм добром зі світом? Мабуть, це змусило б нас радіти ще сильніше? Звісно так! 

 

 

Зареєструватися у Noosphere Birthday Cards можна на сайті https://noospherespace.art

Прийом робіт триватиме з 1 червня до 1 серпня 2022 року* 

 

Свої космічні привітання учасники Noosphere Birthday Cards отримають на електронні скриньки з 1 вересня 2022 року до 1 вересня 2023 року

До участі запрошуються діти й підлітки від 3 до 17 років

 

*участь безоплатна

 

Організатором ініціативи виступає ГО «Асоціація Ноосфера». За підтримки засновника ГО, бізнесмена і мецената Макса Полякова, Noosphere реалізує свою головну мету - популяризує науку і технології в Україні.

 

Детальна інформація про проєкт на сторінці Facebook https://www.facebook.com/noospaceart 


 


Вік

3–17


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
онлайн