Готельно-ресторанний комплекс "Фортеця Гетьмана"

Готельно-ресторанний комплекс "Фортеця Гетьмана"


Заміський ресторан з дитячою кімнатою «Фортеця Гетьмана» запрошує малят, дошкільнят і трохи старших кіндерят до Дитячого навчально-розважального центру. 

Тут є і розваги, і цікаві бесіди, і навчально-розвиваючі програми. Тут стрибають, співають, навчаються і через гру розвиваються!

У вихідні дні проводяться:

  • Дитячі розважальні програми;
  • театральні вистави;
  • пізнавальні бесіди;
  • майстер-класи для дітей та ін.

Ресторан для дітей пропонує спеціальне дитяче меню, в якому всі страви смачні, корисні, бо в основі – органічна кухня, а це є запорукою здоров’я ваших діток!

Приміщення Дитячого Центру поділено на три зони:

  • Зона тренінгів включає в себе різноманітні майстер-класи, тематичні заняття.
  • Зона лабіринту розвиває кмітливість, гнучкість та швидкість реакцій в дітлахів.
  • Зона розваг включає в себе сухі басейни, гірки та будиночки.

Безумовно, порцію окремого задоволення малеча отримає від ігр в 2-поверховому лабіринті з сітками, кольоровими кульками, драбинками - тут можна безпечно стрибати, повзати, грати в "Джунглі" - стати маленьким Мауглі :)

 

Ви можете залишити малечу під опіку няні і не хвилюватись, бо є гарна "фішка" - "Батькіський відео-контроль". Батьки можуть комфортно проводити час в одному з залів ресторану чи приймати сеанс оздоровлення в Бані на дровах, при цьому спостерігати на своїх смартфонах як і чим займаються їхні кіндери.

І якщо Вам потрібне цікаве місце для проведення Дитячого Дня народження - вам однозначно до  "Фортеці Гетьмана". Діти опиняться в атмосфері справжнього замку - їх проведуть таємними коридорами Фортеці, покажуть місця, де живуть рицарі-охоронці снів, і може дітям вдасться почути як по коридорах Фортеці ходить Дух старого Гетьмана... - повірте, такі враження є пам`ятними на все життя!

І це ще не все - для веселих квестів є чудовий дворик з вуличною ігровою площадкою та гойдалками, а для малих ласунів - спеціальне Дитяче меню з простими, але смачними блюдами.

І якщо ви є батьками дуже зайнятими, то організатори допоможуть Вам влаштувати дитяче свято - самі підберуть цікаву програму, оформлять зал і складуть меню.

Заміський відпочинок всією родиною принесе Вам радість та задоволення!

 

Коли діти радісні - то вони здорові.

Коли діти здорові - то батьки щасливі!


Контакти

+380 (68) 577 97 97 – ресторан
+380 (68) 677 97 97 – готель
hetman.fortetsya@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, вул. Інститутська, 103

Як дістатися?

 1-ий км траси Київ - Одеса