Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка костюмів "Магія кіно"

Виставка костюмів "Магія кіно"


Цього року, з 18 січня по 13 лютого, FILM.UA Group презентує абсолютно новий для України масштабний проєкт - виставку костюмів "Магія кіно", об’єднавши зусилля із StarLight Entertainment.


Дійство дасть змогу всім бажаючим потрапити до казкового світу кіно та побачити на власні очі те, що раніше було доступне лише на екрані чи сцені.

Особливістю заходу є презентація унікальних костюмів, що створювалися спеціально для відомих українських серіалів, фільмів та шоу. Серед експонатів виставки глядачі побачать костюми зі зйомок історичного екшену "Захар Беркут", лав-сторі "Віддана", серіалу "Кріпосна", виступів вистави "Викрадена Принцеса" та 5D-шоу "Winterra. Легенда казкового краю", а також унікальні образи з капсульної колекції MAVKA.

Виставка дасть глядачам можливість зазирнути за лаштунки, дізнатися виробничі секрети і тонкощі майстерності, побачити ту магію, що заворожувала по той бік екрану. А також продемонструє, наскільки кропіткою є робота над створенням екранного та сценічного світу і акцентує увагу на художній складовій кінопроцесу та не тільки.

Квитки за посиланням: http://bit.ly/30i6rTX

Для дітей до 3-х років вхід у супроводі батьків - безкоштовний.


Вік

3+


Вартість

дитячий квиток: 90 грн
дорослий квиток: 150 грн
сімейний квиток: 390 грн (2 + 2)


Посилання


Адреса

Київ
ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1