Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Практичний курс "Від сценарію до екрану: майстер-клас з філммейкінгу"

Практичний курс "Від сценарію до екрану: майстер-клас з філммейкінгу"


Вперше в Україні - ексклюзивний практичний курс від Vancouver Film School.

23, 24 і 25 лютого в рамках освітнього проекту FILM.UA Факультет за підтримки міжнародної освітньої компанії DEC Education відбудеться практичний курс "Від сценарію до екрану: майстер-клас з філммейкінгу" від провідних викладачів всесвітньо відомої канадської школи кіномистецтв Vancouver Film School (VFS).


Практичний курс розрахований на учнів старшої школи 15-17 років і спрямований на навчання основним етапам зйомки фільму.

Триденний курс навчання включає наступні розділи:

  • професії та етапи виробництва в кіно
  • сценарну майстерність і сторітеллінг / практичне написання сценарію
  • кіновиробництво: пре-продакшн, продакшн, пост-продакшн
  • акторська майстерність / підготовка, репетиція, зйомка
  • робота з кадром, майстерність оператора
  • зйомка одним кадром, рух камери, композиція
  • монтаж


Викладачі:

Дженніфер Клемент (Jennifer Clement) - глава факультету акторської майстерності VFS. Викладає більше 10 років. Працювала в якості актриси в більш ніж 100 театральних, кіно- і телевізійних проектах Канади і США, зокрема серіалах "Надприродне" (Supernatural), "Слідство веде Да Вінчі" (Da Vinci's Inquest), "Зомбі на ім'я Фідо" (Fido) та інших.

Майкл Басер (Michael Baser) - глава факультету сценарної майстерності VFS. Відомий сценарист, продюсер і шоураннер з досвідом роботи в індустрії більше 38 років. Працював з такими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia TriStar і Warner Brothers. Серед його проектів "Повний будинок" (Full House), "Добрі часи" (Good Times), "Джефферсон" (The Jeffersons) і багато інших.

Даррен Борроумен (Darren Borrowman) - керівник кіновиробничих напрямки VFS. Досвід в кіно: "Таємниці Смолвіля" (Smallville), "Секретні матеріали: Хочу вірити" (X-Files: I Want To Believe) і ін. Переможець численних конкурсів короткометражних фільмів, режисер художнього інді-фільму "Зроби щось зі своєї життям "(Do Something With Your Life), продюсер і режисер монтажу фільму" Пісня Шарлотти "(Charlotte's Song).

Vancouver Film School (VFS) заснована в 1987 році і є однією з найвідоміших шкіл кіновиробництва у світі. Школа спеціалізується на підготовці кадрів для кіно, телебачення і пропонує програми, що охоплюють всі види діяльності у сфері екранних мистецтв. Випускники VFS - одні з найбільш затребуваних фахівців у сфері кіно, телебачення, мистецтва і розваг. Вони беруть участь у виробництві багатомільйонних блокбастерів, відкривають свої креативні студії і номінуються на найпрестижніші премії, такі як "Оскар" і "Еммі". Серед фільмів, знятих у Ванкувері за участю випускників VFS: "Я, робот" (I, Robot), "Титанік" (Titanic), "Післязавтра" (The Day After Tomorrow), "Сутінки" (Twilight), "Неймовірний Халк" (Hulk), "Планета Мавп" (Planet of the Apes), "Злови мене якщо зможеш" (Catch Me If You Can), "Моє велике грецьке весілля" (My Big Fat Greek Wedding), "Розумниця Уілл Хантінг" (Good Will Hunting), "Рембо" (Rambo), "Горець" (Highlander), "Секретні матеріали" (X-Files), "Жінка кішка" (Catwoman), "Зоряна брама" (Stargate), "Люди Ікс-2" (X-Men 2), "Роккі-4" (Rocky IV), "Джуманджі" (Jumanji), "Ефект метелика" (The Butterfly Effect), "Фантастична четвірка" (Fantastic Four), "П'ятдесят відтінків сіро про "(Fifty Shades Of Grey) та інші.


Детально ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися можна за посиланням.


За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів за номером телефону +38 044 459 46 10 або на faculty@film.ua.

Організатор майстер-класу по філммейкінгу від VFS - освітній центр FILM.UA Факультет. Партнери проекту - DEC Education і MRM.

Офіційний представник VFS в Україні міжнародна освітня компанія DEC Education.

Слідкуйте за оновленнями на офіційній web-сторінці івенту і в Facebook.


Вік

15–17


Вартість

Вартість курсу: 12000 грн


Телефон

+38 (044) 459 46 10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Закревського, 22