Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новорічна Online РезиденціяЦієї зими українці будуть святкувати Новий рік та Різдво за новими, карантинними, правилами. У таких умовах привнести у дім атмосферу магії та дива нелегко, але цілком можливо, зокрема завдяки новому проєкту від творців легендарних 3D-шоу "Вартові Мрій", 5D-шоу "Winterra" та шоу-казки "Резиденція Діда Мороза на ВДНГ".

Уже в перший день зими, 1 грудня, свої віртуальні двері відчинить новорічна "Online Резиденція" — святкова оселя Ельфів та їх Боса, потрапити до якої можна лише завдяки своєму смартфону і не виходячи з дому.


"Online Резиденція" — це мультимедійний подарунковий набір для дітей, до складу якого входять елементи необхідні для "телепортації" до Резиденції, а саме:

  • універсальні VR-окуляри, які перенесуть дитину прямісінько у епіцентр подій та дозволять переглянути інтерактивну казку від першої особи;
  • промо-код до відео у форматі 360°, відзнятого у казковій Резиденції на ВДНГ, яка щороку приймає тисячі гостей зі всієї України;
  • подарунок, який маленький глядач спочатку отримає від віртуального казкового Боса, а потім — і у реальному житті одразу по завершенню перегляду;
  • а також листівка з покроковою інструкцією, як і коли використати кожен із елементів бокса.

Автором ідеї виступила StageShow Company, яка входить до складу FILM.UA Group. Організатори завдяки інноваційним рішенням та сучасним технологіям подарують тисячам маленьких українців зі всієї країни віртуальну подорож до Новорічної Резиденції.

Отримати бокс-провідник до "Online Резиденції" можна завдяки партнеру проєкту — телеком-оператору Київстар, який надасть скриньку у подарунок до придбаного смартфону в будь-якому із 524 фірмових магазинів Київстар або в інтернет-магазині. А потім усе, що залишається зробити, — взяти в руки смартфон та поринути у казку.

Святкові декорації, веселі Ельфи та чарівники, справжня новорічна магія та багато подарунків — це все чекає на маленьких глядачів в "Online Резиденції" уже цієї зими.

Деталі проєкту — на сайті rezydencia.online, а також на офіційних сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.
Вік

3+


Посилання


Адреса

Київ