Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Магічні МУЛЬТісторії відтепер у кіно

Магічні МУЛЬТісторії відтепер у кіно


Магічні МУЛЬТісторії тепер у кіно! Студія Animagrad, мережа кінотеатрів MULTIPLEX та Кінокомпанія MMД запускають анімаційні кіносеанси для найменших глядачів.

Вперше в Україні – регулярні сеанси анімаційних фільмів на великому екрані!

 

Студія Animagrad (FILM.UA Group) та креативна продакшн-студія Glowberry разом із кінопрокатною компанією MMД та найбільшою в Україні мережею кінотеатрів MULTIPLEX розпочинає регулярні покази добірки анімаційних фільмів українського виробництва.

 

До першої збірки МУЛЬТісторії увійдуть епізоди анімаційного серіалу “Ескімоска”, та пілотні епізоди серіалів “Клуб Всезнайків”, “Мама поспішає додому” (Glowberry) і “ТІКІ”, які глядачі зможуть побачити вперше та тільки у кінотеатрах.

 

“Перед проектом МУЛЬТісторії стоїть досить амбітна задача – започаткувати регулярні сеанси анімації у кіно, аби спонукати розвиток анімаційної індустрії. Ми хочемо показати, що якісна анімація – це не тільки повнометражні 3D-фільми, але й багато інших продуктів, і таким чином промотувати анімацію як явище. Наша мета – показати, що українська анімація живе, розвивається, і саме в Україні створюються по-справжньому хороші продукти, які будуть цікаві нашим юним глядачам” – коментує майбутні кіносеанси продюсер проекту Єгор Олесов.

 

МУЛЬТісторії стануть першим випадком регулярних сеансів коротких анімаційних фільмів в Україні. Ротація першого збірника триватиме протягом усього літа, а вже на осінніх канікулах на маленьких глядачів чекатиме другий випуск анімаційного журналу. Взимку і навесні будуть представлені нові випуски, до яких увійдуть як мультфільми студії Animagrad та Glowberry, так і мультфільми та епізоди мультсеріалів виробництва інших українських студій.

 

Кіносеанси триватимуть близько півгодини, та будуть переважно проходити у першій половині дня. Перші покази анімаційної збірки “МУЛЬТісторії” відбудуться 28 червня, та надалі, протягом літніх канікул, будуть проходити на регулярній основі. Сеанси МУЛЬТісторій пройдуть у понад 50 кінотеатрах 16 різних міст України, серед яких – Київ, Харків, Луцьк, Черкаси, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, та інші великі міста.

 

Слідкуйте за анонсами кінотеатрів у вашому місті – та до зустрічі у кіно!

 


Вік

4–11


Посилання


Адреса

Київ
вул. Закревського, 22