Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Хоробрі зайці у джунглях": книга для малят

"Хоробрі зайці у джунглях": книга для малят


21 жовтня світ побачила новинка для дітей наймолодшого віку – книга "Хоробрі зайці у джунглях",

яка стане початковим виданням книжкової серії про пригоди зайців.


"Хоробрi Зайцi у Джунглях" –  це не просто книжка, а книга-пригода, книга-гра, в якій сміливі та допитливі зайці з великим завзяттям пізнають невідомий їм світ. Вони вирушають у мандрівки і знаходять нових друзів на кожнiй сторiнцi. Ця книга покликана розвивати дитячу уяву та розуміти різноманітність навколишнього світу. 

Творцем зайце-ідеї та креативної концепції зайце-світу стала Ольга Черепанова, автор багатьох дитячих книг та продюсер анімаційних проектів. Намалювала заячий світ Анна Сарвіра, лауреатка міжнародних премій та ілюстратор понад 20 дитячих видань. Зробити матеріал максимально корисним і доступним для малечі допомагала практикуючий психолог Міського центру дитини Наталія Пашко.
 

"Зрозумілі дітям персонажі, формат пригод, а також спільний ритуал-гра допомагають дітям розвивати емпатію, приймати інших та вчитися новому. Зустріч з кожним героєм – це новий досвід спілкування і нова емоція. Книга про Хоробрих Зайцiв може стати гарною сімейною традицією спільних читань. А також підказкою батькам, як говорити з дітьми про багатогранність світу, відмінностях інших, важливості різних почуттів та уважного ставлення один до одного", – ділиться думками стосовно книги дитячий психолог Наталія Пашко.


Яскрава книга-гра була створена за мотивами анімаційного серіалу для дітей дошкільного віку "Хоробрі зайці". Креативний продакшн Glowberry – розробник ідеї та виробник світу Хоробрих Зайців – серіалу, серії книг, сувенірів, мобільних додатків тощо. Зараз анiмацiйний серiал знаходиться на стадії девелопменту, але вже привертає увагу професійної медіа-спільноти. Восени цього року проект став фіналістом пітчингу масштабного фестивалю телевізійної анімації Cartoon Forum i отримав багато гарних вiдгукiв від представників провідних світових телеканалів


"Концепція, графіка, сценарій, ринковий потенціал є відмінними. Дуже цікаво, що вийде в результаті. Хочеться побачити більше!" – поділилась враженнями віце-президент департаменту дитячих та юнацьких телевізійних програм Sony Pictures Сара Мюллер.

"Дуже сподобався дизайн персонажів та свiту Зайцiв, а також милий дитячий гумор та глобальна мета" – вiдмiчає Голова відділу дитячого контенту BBC Studios Хенрієтта Хафорд-Джонс.
 
Вік

1–4


Вартість

вартість книги: 190 грн


Посилання


Адреса

Київ