Квест - кімната "Секрети Юрського періоду" для дітей та підлітків

Квест - кімната "Секрети Юрського періоду" для дітей та підлітків


Наповнена духом пригод і здорового авантюризму, нова квест-кімната у стилі археології підкорить серце кожного учасника від 6 до 70 років.

Легенда квест-кімнати "Секрети Юрського періоду" від команди Family Quest: У палеонтологічний музей привезли нову виставку. Унікальні експонати, датовані мезозойською ерою готові вразити гостей. Але хто ж знав, що незграбний доглядач музею, задивившись на статую Мамонта розіб'є найдавніше яйце динозавра! Неймовірна втрата на шляху до вивчення історії життя на землі. Виходу немає, якщо тільки якісь сміливці не захочуть привезти нове яйце динозавра. Зробити це можна відправившись на секретну базу, яка знаходиться в заростях густих джунглів, де вже сотні років не ступала нога людини. Потрібно поквапитися, адже музей відкривається вже через годину!

Неймовірна квест-кімната в стилі Юрського періоду вражає своєю атмосферністю, здається, що ось-ось пролетить птеродактиль, а за кутом зустрінеться справжній мамонт. Відчуття непередавані!

Вартість 240 грн за учасника. Від 2 до 6 осіб

Телефонуйте нам і бронюйте зручну дату телефоном 099 244 72 73 Family Quest

Квест-кімната для дітей та підлітків «Секрети Юрського періоду» вже чекає слідопитів в ТЦ Gorodok Gallery, біля метро Почайна.

 


Коли

Пн–Нд 10:00–19:00.


Вік

6–12


Вартість

Квест-кімната для дітей та підлітків «Секрети Юрського періоду»: 240 грн (від 2 до 6 осіб)


Телефон

+380 (99) 244 72 73


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 23

Як дістатися?

Метро Почайна