5 кращих варіантів дитячих днів народження у сучасних умовах

5 кращих варіантів дитячих днів народження у сучасних умовах


Шановні батьки, відповідаємо на ваше запитання "У моєї дитини скоро День народження, що можна організувати?".

  1. Квести з акторами у парках та навіть у дворі вашого будинку. Наша команда приїде у будь-яке місце у межах Києва. Середня ціна 3500 грн на команду до 10 дітей. Тематик безліч (Гаррі Поттер, Амонг Ас, Хагі Вагі…).
  2. Дитячі квест-кімнати у наших просторах (Оболонь, Шулявська). Чудовий варіант для невеликої команди друзів віком від 7 років або сім’ї. Вартість 210 грн на дитину, можна взяти додатково в оренду банкетну кімнату (400 грн за годину).
  3. Майстер-класи. Можемо організувати розпис футболок, малювання картин епоксидною смолою та навіть ебру-шоу. Тривалість ~40 хвилин. Вартість від 250 грн на дитину.
  4. Ваши улюблені квести з акторами по торговому центру (ТРЦ Cosmo Multimall та ТЦ Gorodok Gallery). Знаємо, як вони вам подобаються, тому ми їх залишаємо і в цьому сезоні. Вартість від 1900 грн. Є казкові банкетні кімнати для продовження свята.
  5. Онлайн-квести. Якщо вам не підходить свято offline, то ми і це питання легко вирішимо! Наш організатор пропише сценарій під ваше свято, відправить вам реквізит та проведе гру дистанційно. Вартість 2500 грн.

Коли

1 Травня - 31 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

5–14


Вартість

Ціна для однієї дитини від : 210 грн (ціна залежить від обранної послуги)


Телефон

+380 (63) 395 73 72


Посилання


Адреса

Київ