Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Розпочато набір у 1-2 клас!

Розпочато набір у 1-2 клас!


Вас вітає «Family & Friends» - приватна школа повного дня, яка поєднує сім’ю та друзів.

Тут приймають до школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – маму і тата, адже сім’я – це піклування і підтримка. І мета Family & Friends - створити саме таку атмосферу. Тут прагнуть, щоб перебування в школі було в радість, дитина почувала себе як вдома та відкривала для себе світ знань і власних талантів. Вчителі натхненно підходять до навчання, перетворюючи його у захоплюючу гру, тому ми не обмежуємося тільки шкільною програмою, а ще й прагнемо всебічно розвивати наших учнів.

Навчальний процес інтегровано з різними розвиваючими дисциплінами. Окрім вивчення грамоти, письма, читання та математики, ми будемо щоденно вивчати англійську, в тому числі із носієм мови, щоб створити максимально англомовне середовище, а також - програмування, творчість, музику, вокал та інші заняття, які допоможуть максимально розкрити творчий потенціал нашого учня. Дитина навіть не помітить, що навчається.

Також в школі знають, як важливо підтримувати дружні стосунки зі своєю дитиною та, найголовніше, - мати для цього час. Попіклувалися і про це, і беруть домашні завдання на себе. Ви просто насолоджуйтеся спілкуванням зі своєю дитиною, а викладач щомісяця буде зустрічатися з вами, щоб обговорити успіхи та дати рекомендації щодо навчання, таким чином ви завжди будете тримати руку на пульсі.

Окрім цього:

  • Учні не знають, що таке шкільна форма. Дитина повинна відчувати себе максимально комфортно в улюбленому одязі.
  • Всі навчальні матеріали знаходяться в школі, тому учні ніколи не залишать свій підручник вдома.
  • Пропонують якісне харчування з урахуванням особливостей здоров’я дитини

І найголовніше! Family & Friends попіклувалися про безпеку дітей в умовах COVID-19, тому навчання у просторих затишних класах до 10 осіб, де діти сидять за окремими партами на відстані один від одного, завдяки чому зберігається рекомендована дистанція – 2,5 м. Учні не мігрують по класах, також обмежено скупчення дітей у великих групах. Щодня діти мають прогулянки на свіжому повітрі. Кожного дня проводиться антивірусна обробка класів. 

Family & Friends завжди поряд з вашою дитиною та на зв’язку з вами.


Вік

5–8


Телефон

+380 (66) 555 68 98
+380 (97) 128 38 44


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Вільямса, 17/11