Етнографічний комплекс "Українське село"

Етнографічний комплекс "Українське село"


Етнографічний комплекс "Українське село" пропонує послуги:

  • Готель

Етно-комплекс «Українське село» надає можливість на відпочинок не лише вдень, а й розміщення на ніч, і не на одну. Тут все створить атмосферу для відновлення сил та душевного спокою: сосновий ліс, ночівля на природі та комфортні зручності, світанковий щебет пташок та ранішня роса. Пропонуємо гостям як стандартні готельні номери на 2-3 особи, родинні номери, так і номери в етно-стилі як у бабусиному селі. Всі відпочинкові номери розташовані у парковій зоні комплексу, неподалік ігрові майданчики для дітей.

  • Ресторан

Ресторан «Колиба» пропонує страви традиційної та сучасної української кухні в поєднанні з відпочинком в атмосферному етно-комплексі «Українське село». Ми працюємо щодня для родинного відвідування, для щирих посиденьок друзів, для ваших  святкових подій, для знайомства іноземних гостей зі смачною українською кухнею. Ресторан розташовано посеред території комплексу серед хвойно-листяного лісу, інтер’єри залів декоровано автентичним реманентом.

  • Музей

Етнографічний музей «Українське село» займає частину території комплексу в тіні лісового парку і складається з 6-ти автентичних хат, бережно перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Навколо хат розташовані господарські споруди, майстерні. Компактне розміщення музейних споруд дає можливість з задоволенням оглянути весь музей за невеликий проміжок часу. Тематика екскурсії «Архітектура та побут сільського житла України кінця ХІХ ст.»

Етнографічний музей-скансен «Українське село» – це приватна колекція української старожитності середини-кінця ХІХ ст., яку зібрав засновник музею Володимир Бондаренко протягом багатьох років свого життя, основою якої є шість автентичних хат, бережно перевезених з основних історико-етнографічних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Діючі ремесельні майстерні доповнюють музейну експозицію своєю активною діяльністю.

  • Живий куточок

Однією з найулюбленіших локацій, яку відвідає кожний наш гість, є територія живого куточку, де мешкають різновиди птахів та тварин. Ми надаємо можливість пізнавати зоосвіт спостереженням за поведінкою тварин, їх харчуванням, милою турботою за своїми молюками.

  • Активне дозвілля
  • Організація заходів
  • Тропічні теплиці та інше.

Контакти

+380 (99) 333 07 70
+380 (99) 600 8 500
+380 (99) 500 900 8
info@etno-selo.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Дмитрівська, 1, с. Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Як дістатися?

35-й км Житомирської траси, поворот з траси направо на с. Миколаївка (після повороту 1,5 км)