Екскурсії і тури для школярів по Україні

Екскурсії і тури для школярів по Україні


Туристична компанія «Kids Tour» спеціалізується на організації турів та екскурсій для школярів тільки по Україні.

Компанія працює на туристичному ринку з 2002 року. «Kids Tour» має величезний досвід роботи в туристичному бізнесі. Компанія пропонує повний спектр туристичних послуг для груп туристів, які хочуть відвідати Київ або інші міста України. 

Основними напрямками діяльності компанії є: 

  •  Захоплюючі тури для груп від 10 осіб по Україні, 
  •  Авторські екскурсії, квести та майстер-класи для дітей, 
  •  Розробка турів за бажанням замовника, 
  •  Бронювання готелів і хостелів, 
  •  Професійні гіди, 
  •  Транспорт єврокласу, 
  •  Безпека пересувань по маршруту, 
  •  Групова страховка, 
  •  Безкоштовні місця для супроводжуючих, 
  •  Знижки групам, які звертаються повторно. 


Тури для школярів по Україні це -яскраві враження, розширення кругозору, дружня атмосфера, приголомшлива атмосфера древніх та унікальних міст, класні фотографії на пам'ять! Такі подорожі з однокласниками запам'ятовуються на все життя! Ви зможете подарувати дітям неймовірні пригоди, від яких вони будуть в захваті! У автобусах (тільки єврокласу) діти подорожують комфортно і з максимальною безпекою. 

«Kids Tour» пропонує великий перелік екскурсій для школярів: автобусних і пішохідних. Автобуси забирають дітей прямо від школи (ліцею, гімназії) і привозить назад після закінчення програми. Працюють професійні гіди, які спеціалізуються саме на роботі з дітьми. За бажанням групи, ми можемо розробити і організувати будь-яку екскурсію, навіть якщо Ви не знайшли її в нашому каталозі! 

 

Захоплюючі екскурсії-квести проходять в ігровій формі. Розповідь екскурсовода складається не з сухих дат і подій, а з різних завдань на пошуки об'єктів, ребусів і загадок. З «Kids Tour» знаковство з містами і історичними пам'ятниками стає зовсім не нудним! 

На майстер-класах «Kids Tour» діти навчаться своїми руками: випікати, вирізати, клеїти, малювати, шити і багато чому іншому. Майстри з радістю поділяться своїм досвідом у різних сферах діяльності. 

 

Мета «Kids Tour» - привернути увагу дітей до пам'яток нашої країни. Навчити підростаюче покоління цінувати і любити національне надбання! Показати школярам якомога більше найкрасивіших і дивовижних місць в Україні!


Час роботи

Пн–Нд 09:00–19:00.


Квитки

Дитячий : 150 грн (Батьки безкоштовно )


Контакти

+380 (93) 576 53 58
kidstour@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
Проспект Степана Бандери, 20Б

Як дістатися?

ст. м. Почайна