Дитячий садок "Сова-Сова"Дитячий садочок "Сова-Сова" у самому серці Києва між Золотими Воротами та Лук'янівською запрошує діток віком 2-6 років.


Дитячий центр "Сова-Сова" продовжує вдосконалювати простір та підхід, щоб зробити перебування дітей у садочку максимально безпечним та комфортним.


У пріоритеті:

 • Безпека

Недоступність небезпечних предметів, закриті господарські приміщення, закритий майданчик. «Потерті колінки трапляються, але зазвичай це ознака активності та здорового інтересу «все спробувати».

На території садочку є укриття, тому діти лишаються в садочку у разі повітряних тривог.

 • Гнучкість та індивідуальний підхід

Групи невеликі, завдяки чому у садку максимально враховують побажання батьків, інтереси й особливості дітей. «Ми добре знаємо, що кожна дитина найбільше любить на обід, які в неї ритуали перед сном та які улюблені іграшки на майданчику».

 • Повага до дитини

Кожна дитина – особистість. «Наше завдання її спрямувати, забезпечити їй простір для розвитку, а не примушувати чи ламати дитину».

 • Любов

Вихователі садочку «Сова-Сова» обожнюють свою справу. «Ми переконані в тому, що людина має займатися тим, що любить. Тільки тоді вона може передати цю любов до життя іншим. Ми заряджаємося від дитячого всесвіту щодня».

 • Чесність

Тільки відкриті та чесні стосунки з батьками та дітьми. Щотижня батьки отримують звіти про кожен день у садочку, щодня – фотозвіти. «Не приховуємо, коли дитина погано їсть, або якщо адаптація проходить нелегко. А таке буває, адже не всі діти завжди готові до садочку». З дітьми говорять про все на світі, навіть якщо це «незручні» теми. «Ми не можемо знати всього, але намагаємося знаходити відповіді на питання разом з дітьми».

 • Постійний розвиток

Коли люди цікаві – з ними цікаво іншим. Коли людина захоплюється – вона може захопити. «Нам цікаво один з одним і ми не припиняємо навчатися та ділитися досвідом».

 • Сучасний підхід

Ні, це не про інтерактивні дошки та курси робототехніки (хоча, і це, безумовно, перевага за певних обставин). «Сучасність в нашому розумінні – це про відсутність стереотипів та навішування ярликів, про відкритий погляд на життя, про право дитини на власні почуття та розуміння себе та своїх потреб».

 • Прогулянки

Гуляють совенята багато майже за будь-якої погоди. На великому зеленому закритому майданчику є можливість бігати, лазити по деревах, вирощувати квіти, спостерігати за білками та їжачками, та грати в схованки. «Знаємо, що активний час на свіжому повітрі – це запорука здоров`я».

 • Діти та батьки

«Ми притягуємо дітей та батьків, які розділяють наші погляди та вірять в наш підхід. Насправді це величезна цінність бути в оточенні «своїх», таких цікавих та небайдужих».

 

Зручний графік:

 • група повного дня з 09:00 до 18:00;
 • група неповного дня з 09:00 до 13:00.


"Для нас "Сова-Сова" - це більше, ніж просто дитячий садок. Ми не можемо замінити батьків, але можемо закохати ваших дітей у світ навколо.
Як? - запитаєте ви. Все просто: любов, повага до дитини, гнучкість та індивідуальний підхід, безпека, навчання, простір, прогулянки, творчість, вільна гра і, головне, люди, які горять своєю справою",
 - зазначають організатори.

Протягом воєнного стану можлива поденна оплата.


Контакти

+380 (98) 760 12 13
sovasovakids@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Бехтеревський провулок, 13

Як дістатися?

 • від ст. м «Лук'янівська», «Майдан Незалежності» – трол. 16, 18 до зуп. «Бехтерівський пров.» 
 • від ст. м «Вокзальна» – трам. 15, 18 до зуп. «вул. Річна»; 
 • від ст. м «Контрактова площа» – трам. 14, 18 до зуп. «вул. Соляна»