Дитячий садок Kangaroo Nursery School

Дитячий садок Kangaroo Nursery School


Садок Kangaroo Nursery School був заснований у 2013 році, спершу як центр  дитячого розвитку для малюків віком від 1 року. У 2018 році ми отримали ліцензію на надання послуг з дошкільної освіти та Kangaroo Nursery став органічним дитячим садком повного дня перебування.

 

Філософія нашого простору базується на принципах вільного розвитку і навчання, які дозволяють дітям зростати відповідно до властивих їм потреб у самопізнанні та розумінні світу, який їх оточує.

 

Діти спілкуються та навчаються у різновіковому середовищі, вільно об’єднуючись для ігор і занять в мінігрупи за власними інтересами. Дорослі в просторі підтримують атмосферу довіри й співпраці, спостерігаючи за дітьми та за потреби допомагаючи їм у навчанні, вирішенні конфліктів, засвоєнні та дотриманні правил.

Спілкування відбувається трьома мовами: українською, російською та англійською, в залежності від того, якою мовою діти спілкуються вдома.

По досягненні шести років старші дошкільнята можуть продовжити навчання на наступній сходинці — у демократичній школі Savage Kangaroo School.


Контакти

+380 (67) 445 35 35


Посилання


Адреса

Київ
вул. Генерала Шаповала, 2а