Дитячий ліцензований садок BabyNestBabyNest Podil - це друга локація мережі садочків BabyNest


Ми набираємо дітей віком від 2-х до 6-ти років в україномовних та англомовних груп.

Є адаптаційні два тижні перед сплатою членського внеску.


Садок працює за принципами Реджіо педагогіки з 8:30 ранку до 18:30 вечора. Кожен день наших діток обов'язково включає в себе прогулянку, англійську мову, безліч різноманітних активностей та фізичний розвиток. Маємо власну закриту територію. Проте, основний акцент, для нас - це щастя та комфорт дітей!

Наша філософія - ми не можемо замінити дітям батьків, але можемо забезпечити їм нашу любов, дружбу, опіку і захист.


Ми відкриті

Садок дотримується принципу прозорості та діалогу. Розуміємо, що важливою є поступова адаптація. Батьки для нас такі ж бажані гості, як і діти.

Велика сім'я - маленькі групи

Ми станемо для вашої дитини другим домом, а наша команда буде для неї великою сім'єю. У маленьких групах нашого садка кожна дитина є частинкою великого неподільного цілого.

Безумовна любов

Нам дорога кожна дитина. Ми оберігаємо і любимо ваших дітей як своїх, бо віримо, що дитинство - це саме той період, коли діти мають відчути безумовну любов.

Основна методика - реджіо філософія

Ми любимо і дотримуємося реджіо філософії як основної, проте ми не слідуємо лише за однією методикою, адже віримо, що у кожній системі є корисні речі, які варто застосовувати у роботі з дітьми.

Ми любимо природу і погоду

Гуляємо кожен день за будь-якої погоди. Вітер, сніг чи дощ не є перепоною для вивчення життя у різних його проявах та позитивного настрою.

Гра та інші активності

Основа нашого дня - це гра і пісня. Дитинство - це період гри. Завдяки цій діяльності дитина розвиває свою уяву, вчиться новому легше і без примусу. 
Крім гри у нашому повсякденному житті присутні заняття з музики, художньої гімнастики, живопису, сенсорного розвитку, танців та єдиноборств.


Контакти

+380 (68) 977 08 06
babynestpodil@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Турівська, 12, Подільський район