Індивідуальна підготовка до школиЛюдина навчається все своє життя: предметам, навичкам, спеціальностям - різним умінням.
Щоб процес навчання став успішним, легким, цікавим, необхідне певне підгрунтя, засади, які можуть дати тільки  професіонали. 
Діти, які збираються до школи, потребують найбільше уваги зі строни досвідчених педагогів, які вже напрацювали успішні техніки, прийоми, програми для досягнення найкращого результату. 

На заняттях в студії Sunny Garden з підготовки до школи опрацьовується не тільки необхідний матеріал, базові знання та інформація, а приділяється увага умінню навчатися, розвиваються навички обробки нового матеріалу, логічних зв'язок, виділення головного.

Педагоги навчать користуватися умовними позначками, простими схемами, виконувати необхідні алгоритми у процесі навчання.

Успіх процесу залежить від індивідуальних особливостей дитини, які наші педагоги враховують під час занять. Особисті уміння дитини можуть розвиватися чи коректуватися, що допоможе дитині в подальшому навчанні.

При умовах гарної підготовки до школи дитина буде мати базисні уміння та навички не тільки для успішного інтелектуального розвитку, але й психологічну впевненість та рівновагу, які так важливі для дитини, яка вступить до дорослого світу шкільного навчання.

Щоб підготувати дитину до школи, ми зібрали найцікавіше та найкорисніше. Пропонуємо:

  • заняття з математики, логіки з основами геометрії;
  • вивчення звуків, букв, навичок читання - з розвитком мовлення, уваги та уяви (українська та російські мови);
  • навчання письму з розвитком моторики та підготовки руки до письма

- усі процеси поєднуємо з пізнанням навколишнього середовища, супроводжуючи творчими завданнями.
Коли

Вт–Пт 09:00–13:00, Нд 10:00–16:00.


Вік

4–6


Вартість

від: 350 грн
до: 400 грн


Телефон

+380 (67) 353 34 14


Посилання


Адреса

Київ
Голосіївський проспект, 97А

Як дістатися?

 станція метро  "Виставковий центр"