Квест до Дня народження "Думай та біжи" від QUEST-CLUB INGAMEЛокація "Думай та біжи" представляє новий вид пригод: спортивно-логічні квести для дітей та дорослих.


Спортивні екшн-квести – це поєднання плюсів звичайного квесту з елементами спортивного змагання.

Фішка квесту - динамічна гра, де дітям потрібно не лише думати, а й швидко реагувати на завдання, працювати в команді, бігати та  бути трошки акробатом!

Квести від "Думай та біжи" - це детектив та олімпійські ігри одночасно!

На локації ви можете відсвяткувати день народження, випускний, прогуляти уроки або просто весело провести час. Це чудова альтернатива заїзженим розвагам в кафе, боулінгу і комп'ютерних залах. 

Ви відчуєте себе героями гри, будете розвивати логіку, спритність і лідерські якості. Для вас можуть влаштувати змагання між командами, або ж ви будете досягати однієї цілі разом!

Ви точно будете вражені:

  • Велика площа локації, понад 180 кв.м.
  • 3 великих спортивних квести з акторами.
  • Зона для святкування Дня Народження.
  • Кількість учасників від 3 до 27 гравців! І всі грають одночасно!
  • Взяти участь може навіть цілий шкільний клас!
  • Тімбілдінг для дітей! Можливість командної гри та згуртування дітей, командна робота. Різні сценарії і різні рівні складності!
  • Розвиток спритності, логіки та швидкості реакції.
  • Активно, весело, цікаво.

Плануєте розважатися? Тоді вам у "Думай та біжи"!

"Люди Х" – це 6 окремих кімнат з абсолютно різними завданнями у кожній і все це - в одному квесті. Перевірте себе на спритність та вміння швидко приймати рішення! На вас чекає 6 різних випробувань! Що це? Небезпечна прірва чи залізний лабіринт? Темрява чи ілюзія? Кожні наступні двері - це новий виклик

"IN Game" – сучасний, технологічний екшн-квест за мотивами всесвітньо відомої гри MINECRAFT. Ваша команда заточена у середині гри та єдина надія на порятунок - здобуття необхідної кількості ресурсів для побудови сховища. На все це у вас є лише 60 хвилин, після спливання яких ви назавжди залишитесь персонажами гри. 

"Mad Max: DRAGONFLY" - новий динамічний екшн квест з ігровою зоною в 200 квадратних метрів, що має два формати гри на вибір: 60 і 120 хвилин! Фантастична атмосфера, спортивні загадки, швидкий темп гри, неочікувані сюжетні повороти та підступна гра актора - все це чекає на вас на борту покинутої станції "Dragonfly".


Більше інформації та бронювання на сайті https://sportquest.com.ua/

Коли

Пн–Нд 11:00–21:30.


Вік

8–16


Телефон

+380 (63) 838 56 60 (Люди Х, InGame)
+380 (63) 583 05 95 (MadMax: DRAGONFLY)


Посилання


Адреса

Київ
вул. Декабристів, 2; вул. Михайла Бойчука ½