Спортивні Екшн квести в Києві. Відсвяткуй день народження особливо!Екшн розваги для дітей у вигляді квестів на локації SPORTQUEST.

Територія  SPORTQUEST - це комплексні програми для вашого дня народження та приємного спілкування з друзями. Наші квести для дітей, підлітків та сімейного дозвілля. Це новий формат активу, сучасних квестів, динамічні загадки та яскраві емоції. Додаткові кімнати для продовження святкування, фотозони, настільні ігри та ваша улюблена їжа.

Вікова категорія програм: 7+ та 12+

  • Квест "ЛЮДИ Х"- шалений полігон випробувань у форматі форд баярд. Цілих 6 різноманітних кімнат головоломок, лабіринту, лазерів, прірви, кімнати темряви, потаємних ходів з Професором Х. Професор Х вже чекає на свій наступний експеримент, він вже чекає на ваших діток!
  • Квест "MINECRAFT"- пригоди у улюбленій комп'ютерній грі майнкрафт. Ціль: вибратись з піксельного світу вирішив всі головоломки та відбудувавши портал до реальності. Кріпери та Скелетон надасть жаркого повороту сюжетної лінії. Ресурси, скрині, факели, атрибути, хованки від крипера  та підказки від Скелітона- динамічний Майнкрафт разом з  SPORTQUES! Дитячій бум!
  • Квест "Mad Max Dragonfly" або "Станція смерті"- найдинамічніший, наймасштабніший, максимально емоційний та божевільний Mad Max. 10 кімнат шаленості та драйву, декілька сюжетних ліній на вибір. Команда в полоні корабля  Dragonfly. Через свою безпечність вони вирішили, що можуть просто так забрати на чужій  станції паливо?  Але у станції є хазяїн і просто так вони не отримають те, за чим прийшли.

*Квест "Mad Max Dragonfly" або "Станція смерті" працюють тільки за наявності світла.

Що цікавить більше: хоррор чи екшн формат? Вибір за вами, а за нами - організація незабутнього та яскравого дня народження!

Коли

Пн–Нд 11:00–21:00.


Вік

7+


Телефон

+380 (63) 838 56 60 - Люди Х, Minecraft
+380 (63) 583 05 95 - Mad Max Dragonfly


Посилання


Адреса

Київ
вул. Декабристів, 2; вул. Михайла Бойчука ½