Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Старий Новий Рік та Водохреща у «Парку Київська Русь»Найближчим часом у «Парку Київська Русь» пройдуть аж два цікаві заходи, сповнені яскравого колориту Древньої Русі.

 

На вихідних, 14 та 15 січня, у Парку відсвяткують Новий Рік за старим стилем.

 

До Древнього Києва завітають Старий 2016 рік та Новий 2017 рік. Адже їм вже саме час передати один одному повноваження. А також до «Парку Київська Русь»

приїдуть 12 Місяців, щоб перед гостями звітуватися за рік минулий. Мешканці Древнього Києва підготували для гостей багато веселих розваг:

  • танці;
  • змагання;
  • майстер-класи зі співу щедрівок;
  • цікаві інтерактиви з приємними подарунками.

А театр Древнього Києва подарує гостям прецікаву казку, повчальну і звеселяючу водночас, в якій буде багато музики та спецефектів.

 

На свято Водохреща, 19 січня, у «Парку Київська Русь» чекають всіх, хто хоче доторкнутися до стародавніх слов'янських традицій святкування.

 

Гостей чекає театралізоване дійство "На Йордані", що оповідає біблійну історію про житіє Іоанна Хрестителя. Доповнить програму традиційний різдвяний вертеп, все ще актуальний до завершення січневого циклу свят.

 

І найголовніше святкове дійство: хресний хід до місцевого Смарагдового озера і купання у ньому всіх охочих. Традиційний водохресний ритуал буде не просто зануренням у воду, це буде реконструкція Водохресного обряду за всіма правилами, які існували колись у Древній Русі. 19 січня води озера освятить священик. А зігрітися після зимового купання можна буде у корчмі смачним трав'яним чаєм або глінтвейном.

 

Додадуть святкового колориту веселі хороводи, катання на конях і санях, давньослов'янські рухливі ігри.


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Безкоштовно
Для пенсіонерів та студентів: 80 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"