Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Цирк "Карабас Барабас"Ви любите цирк? Тоді напевно ви вже були і в Національному цирку України і в багатьох шапіто. А цирк просто неба бачили?

Приїжджайте 22-23 липня до "Парку Київська Русь"! Буде весело!

Програма в ці дні буде складатися з різноманітних циркових номерів, що викличуть і сміх, і захват, і ще чимало позитивних емоцій. Наприклад, ви побачите номери кінно-трюкового театру. Кінні каскадери і чотириногі актори театру довго тренувалися, перш ніж показати вам бездоганні карколомні трюки.

Цікавими будуть номери про лікування людей за допомогою тварин. Ви не лише дізнаєтеся багато цікавого, а й зможете самі відчути на собі цілющу дію спілкування з тваринами: породистими кіньми із Княжої конюшні, осликом, змією та іншими друзями зі світу тварин. А дресировані собаки покажуть свої уміння та майстерність слухняності.

Ви бачили багато разів, як люди перевтілюються в образи тварин, одягаючи різні костюми. А як перевтілюються тварини бачили? Приїжджайте до Древнього Києва і побачите веселого поні, який виступить у ролі дресированого лева.

А здивує та захопить кожного гостя Древнього Києва оригінальна постановка каскадерів - робота з арапником (довгим мисливським батогом). 

А ще на вас чекає купа активних розваг. Командний дух можна буде проявити у грі в середньовічний футбол, силу – у перетягування канату дружби, координацію рухів – у бігу по серпантину.

І яке ж свято можливе без пісень і танців? Жителі Древнього Києва запросять вас до веселих танцювальних флешмобів, навчать середньовічному танцю "Маразуля", залучать у дружній хоровод.

Кінний театр продемонструє вогняну програму: вогнетепарапію та фаєр-шоу. А насамкінець відбудеться древній обряд спалення образ та негараздів у вогні. Тож додому ви повернетесь сповненими лише позитивних емоцій.

На території Парку будуть працювати експозиції історичного костюма, дерев’яного зодчества, середньовічного суднобудування.

Можна буде розважитися:

 • катанням верхи на конях та в екіпажі,
 • стрільбою з лука в середньовічному тирі,
 • перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної.
 • для маленьких гостей "Парку Київська Русь" діє дитячий майданчик, де аніматори проводитимуть з ними веселі ігри.

До послуг гостей «Парку Київська Русь» також:

 • Княжа конюшня, де можна покататися на коні;
 • Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;
 • Монетний двір, де можна відкарбувати монету "на щастя";
 • Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);
 • Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;
 • Смарагдове озеро для відпочинку;
 • Магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі.

Вік

0+


Вартість

для дорослих: 150 грн
для пенсіонерів і студентів: 100 грн
для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"