Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Травневі свята у Древньому КиєвіДревній Київ кличе всіх на травневі свята!

У ці дні гості Князівства побачать оригінальну театралізовану програму та можуть не лише спостерігати за дійством, але й долучитися до нього. Кожен має можливість бути учасником різноманітних конкурсів і змагань, які є невід’ємною складовою святкової програми, таких як середньовічний футбол, майстер-клас з старовинного танцю Маразуля, танцювальні флешмоби. Також у ці дні будуть відтворені стародавні обряди спалювання образ та недуг у вогні.

Кожен відвідувач Древнього Києва має змогу обрати собі й індивідуальне заняття до душі – постріляти з лука, взяти в оренду історичний костюм і здійснити фотосесію, покататися на коні чи в екіпажі, прогулятися берегом мальовничого Смарагдового озера, взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах, серед яких особливе місце займуть майстер-класи з розмальовування великодніх яєць. Також можна буде придбати на ярмарку майстрів чи виготовити самому оригінальні сувеніри.

На території працюватимуть музеї та локації, а також канатний спуск "Політайло".

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.

Також ви можете залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва, та у хостелі. Бронюйте проживання за тел. + 38050-385-20-35.


Вік

0+


Вартість

Квиток для дорослих: 150 грн
Квиток для пенсіонерів та студентів: 100 грн
Квиток для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"