Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкування Дня Хрещення Русі під Києвом29-30 липня у "Парку Київська Русь" відбудеться святкування Дня Хрещення Русі, Дня святого князя Володимира.

Організатори підготували з цього приводу особливо яскраву програму. Все почнеться з костюмованого параду історичних персонажів, які передували прийняттю християнства на Русі, а також з'явилися в подальшій історії нашої держави. Гості свята побачать апостола Андрія, візантійського імператора, княгиню Ольгу, Кирила і Мефодія, давньоруських витязів, українських козаків і багатьох інших персонажів. А на завершення параду перед очі радісних гостей Древнього Києва на бойовому коні виїде сам "винуватець торжества" князь Володимир Великий.

Родзинкою свята стане урочисте відкриття реконструкції дерев'яного храму Х століття - Василівської церкви, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства. З 12:00 буде проходити освячення церкви, і кожен бажаючий зможе побачити дану знакову подію. А після відкриття програми пройде унікальне дійство - реконструкція відкриття храму, яка буде проходити за стародавніми канонами.

Колектив "Парку Київська Русь" відтворить згідно з давнім літописам ритуал відкриття церкви, як це робилося тисячу років назад, після чого запросить всіх відвідати Василівську церкву.

У Древньому Києві також пройде конкурс не серед людей, а серед цілих міст. Всеукраїнський конкурс "Віче в Київській Русі", присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі, буде проходити спільно з Асоціацією малих міст України. 29 липня міста і села України будуть знайомити гостей Парку зі своєю історією, культурою, особливостями.

Далі на ристалище в театралізованих постановках будуть відтворені древні події, пов'язані з прийняттям християнської віри. Гості перенесуться крізь століття і кілометри - з Київської Русі до Візантії, з XXI століття в Х.

Особливою на цьому святі буде вечірня програма. Гостей Древнього Києва чекає грандіозна театралізована постановка «Взяття Херсонеса і князь Володимир» зі стрільбою палаючими ядрами з требушету, битвами кінних і піших воїнів, з вогняними спецефектами і участю гостей у взятті міста.

Відвідувачі Древнього Києва також зможуть взяти участь в різноманітних майстер-класах:

  • постріляти з лука,
  • покататися верхи на коні,
  • позмагатися на локації "спорт-меч" і поборотися м'якими мечами,
  • відвідати музеї - "Чудеса Древнього Києва",
  • відпочити біля Лісового озера і відчути себе справжнім жителем величної держави Київська Русь.


Почуття адреналіну дітям і дорослим забезпечить захоплюючий канатний спуск "Політайло", на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.

І звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів в корчмі "Веселий варяг" і в точках харчування під відкритим небом. Також, Питейна "25 рун" порадує вас вишуканими напоями за старовинними рецептами. Ви навіть можете залишитися на ночівлю в будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток : 199 грн (дошкільнята відвідують Древній Київ безкоштовно)
Для пенсіонерів і студентів: 100 грн
Для школярів : 50 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"