Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Стародавні таємниці магії» відкриють на вихідних у «Парку Київська Русь»16 і 17 квітня "Парк Київська Русь" кличе всіх бажаючих поринути вглиб тисячоліть під час тематичної програми "Стародавні таємниці магії".

 

Наші предки знали багато речей, які зараз нам здаються дивними і містичними. Насправді, вони давали собі раду в гармонії з природою, тому що розуміли, що людина може бути здоровою і щасливою тільки у зв'язку з тваринами, рослинами і навіть духами лісів, полів, річок, дому.

 

Гості «Парку Київська Русь» дізнаються багато цікавого про старовинні слов'янські практики і зможуть пройти майстер-класи з них. Навіть звичайний, здавалося б, хоровод, насправді має магічне значення. Це об'єднання енергії багатьох людей і посилення її. Можна навіть не розуміти законів руху цих енергій, але, включившись в коло, відчути дію цих законів на практиці.

 

Також під час програми відвідувачам розкажуть про таємниці волхвів. Це люди, які володіли таємними знаннями і мали особливий зв'язок з духами і навіть богами, в яких вірили стародавні слов'яни. Через волхвів люди запитували у богів поради в складних ситуаціях, дізнавалися про варіанти розвитку подій в майбутньому. На спеціальному майстер-класі гостям Древнього Києва розкажуть про значення рун, за допомогою яких волхви здійснювали свої передбачення.

 

Крім того, у Древньому Києві буде проходити розважальна програма на ристалищі з виступами кінного театру, веселими танцювальними флешмобами, спортивними та інтелектуальними конкурсами, цікавими майстер-класами. Тому кожен гість "Парку Київська Русь" має можливість стати не стороннім глядачем, а безпосереднім учасником дійства.

 

На території Парку будуть працювати експозиції історичного костюма, дерев'яного зодчества, середньовічного суднобудування. Можна буде розважитися катанням на конях і в екіпажі, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися в жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної. Для маленьких гостей "Парку Київська Русь" діє дитячий майданчик, де аніматори проводитимуть з ними веселі ігри.

 


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: 0 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"