Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Скіфи" - Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв

"Скіфи" - Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв


16 і 17 червня, а також 3 та 4 листопада сучасні віртуози покажуть у Древньому Києві свої вміння всім охочим на фестивалі кінних бойових мистецтв "Скіфи".

Ключовою подією фестивалю стануть змагання кінних лучників. Це насправді складне завдання для учасників змагань і азартне захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників проходитимуть у денному й нічному форматі.

Крім того, актори-каскадери кінно-трюкового театру Древнього Києва покажуть майстерність володіння різними видами зброї, що використовувалася у Середньовіччі: мечі, списи, сулиці. А також вершники та їхні вірні чотириногі друзі продемонструють елементи бойової джигітовки. Різні трюки, які зараз використовуються у показових виступах, в минулому допомагали в атаці чи рятували життя в бою.

Гості зможуть оглянути живу колекцію коней історичних порід. Шляхетні предки цих коней возили аристократів Заходу та Сходу, їхньою швидкістю та витривалістю захоплювались у всі часи.
Виступатимуть учасники фестивалю на скакунах з Княжої конюшні Древнього Києва, у якій утримується близько 20 різних історичних порід коней.

Окрім подій кінної бойової тематики, що триватимуть на ристалищі Древнього Києва протягом двох днів, на гостей фестивалю чекають веселі розваги: спортивні конкурси, слов’янські ігри, вікторини. Можна буде покататися на коні, попрактикуватися у влучності в історичному тирі, придбати оригінальний сувенір на вулиці майстрів та інше.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба. Та навіть залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва.


Вік

0+


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачев, Обуховский район, Киевская обл.