Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Шоу-програма "Зустріч Весни"У перші вихідні весни – 3 і 4 березня – в Князівстві "Київська Русь" відбудеться святкова програма "Зустріч весни" з веселощами, розвагами та забавами.

Наслідуючи древні слов’янські обряди, можна буде подякувати Зимі за все хороше, що відбулось. А щоб звільнитися від усіх негараздів – пройти древній обряд очищення: написати усі неприємності на папірці і спалити його у вогнищі.

Для того, щоб ця весна стала успішною, гостям Парку запропонують загадати бажання і скуштувати сонячний коровай.

Ще один стародавній обряд – прикрашання весняного деревця. Кожен гість Древнього Києва зможе зав'язати яскраву стрічку на деревце, таким чином закликаючи швидкий прихід весни. На святі можна буде пограти в рухливі давньослов'янські гри. Наприклад, гру "Струмочок": людський потік в грі символізує весняні потоки талої води.

8 березня у Князівстві "Київська Русь" згадуватимуть мудрих, гарних і сильних духом жінок давнини та вітатимуть жінок сучасних. Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі самого різного віку у княгині. Княжий титул зможуть отримати усі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

А потім розпочнеться програма з цікавими театралізованими постановками, веселими іграми, призовими конкурсами. Приємним подарункам для жінок стане виступ кінно-трюкового театру.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.

Також ви можете залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва, та у хостелі. Бронюйте проживання за тел. + 38050-385-20-35.


Вік

0+


Вартість

Квиток для дорослих: 150 грн
Квиток для пенсіонерів та студентів: 100 грн
Квиток для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"