Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Шоу-показ "Світ коней" у "Парку Київська Русь"В останні вихідні цієї зими – самий час влаштувати їй проводи та здійснити подорож у Середньовіччя. Зимові пригоди в оточенні архітектури середньовічного Києва чекають гостей «Парку Київська Русь», що під Києвом. А акторами програми стануть не лише люди, а й прекрасні коні із Княжої конюшні.

24-25 лютого «Парк Київська Русь» запрошує гостей відвідати відтворюваний Древній Київ – туристичну Мекку України.

Територія міста та Передгороддя сягають понад 20 га землі й створюють архітектурний ансамбль, що викликає справжнє естетичне задоволення у гостей з усіх куточків світу. Стародавній Київ, що стоїть в одному ряду з величними містами, такими як Стародавній Рим, Вавилон, Константинополь знову засяяв для сучасників у повному розмірі. І запрошує всіх відволіктися від буденних справ та поринути в минуле в оточенні величних споруд.  

Приємним доповненням до архітектури та атмосфери Древнього Києва стане виставка-показ коней унікальних історичних порід. Протягом двох днів відвідувачів запросять доторкнутися до світу цих чудових створінь: дізнатися про породи, почути про особливість екстер’єру кожного представника конюшні, а можливо й навіть покататися верхи чи в фаетоні.

Спокійна та доброзичлива атмосфера налаштовує на спілкування та дозвілля з сім’єю та друзями як в середньовічному місті, так і в корчмі «Веселий варяг», де можна скуштувати смачні гарячі страви та на день чи два забути про всі негаразди.

На ристалищі театр Древнього Києва запросить дорослих та маленьких гостей до флешмобів та танців. А для тих, хто захоче глибше поринути в життя середньовічного міста, буде можливість приміряти наряди Київської Русі, відкарбувати монету, постріляти з лука та відвідати музей історичного костюму, дерев’яного зодчества, експозицію облогової техніки, кораблебудування й Василівську церкву Х ст. Залишитися з ночівлею є можливість в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі за попереднього бронювання.
Вік

0+


Вартість

Квиток для дорослого: 150 грн (дошкільнятам – безкоштовно)
Для пенсіонерів та студентів: 100 грн
для школярів: 50 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"