Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розважально-пізнавальна програма «Жива історія».5 і 6 листопада у «Парку Київська Русь» буде проходити розважально-пізнавальна програма «Жива історія».

 

Досить поширеним в кіно і мультфільмах є сюжет про те, що люди потрапляють до книги, чи навпаки, дійові особи та події з книги прориваються в наш світ. Тепер можна пережити такий сюжет в реальному житті, адже в Древньому Києві історія насправді оживає.

 

Перед відвідувачами Парку розгорнуться події півтора тисячолітньої давності:

  • легенди про Андрія Первозванного;
  • про заснування Києва;
  • про життя племен полян і древлян;
  • про просветителів Кирила і Мефодія.

 

Дізнатися про різні сфери життя людей за часів Київської Русі можна, відвідавши музеї, розташовані та території Древнього Києва. Так в музеї давньослов'янського дерев'яного зодчества можна побачити, яким чином зводили зруби тисячу і більше років тому, які інструменти при цьому використовували. А ще там можна доторкнутися до дерева, яке колись було частиною княжого палацу. Ця реліквія додає сили і мудрості, якою володіли наші давні предки.

 

У музеї суднобудування можна побачити етапи обробки деревини для будівництва суден і головну гордість музею лодію «Князь Володимир». Це достовірна репліка корабля IX-XI століть, діюча реконструкція, яка пройшла чимало наукових експедицій.

Як одягалися люди в давнину, можна побачити в музеї історичного костюма. Його експозиція представлена не тільки костюмами епохи Київської Русі. Вона охоплює періоди від V століття до нашої ери і до ХVІ століття нашої ери. Побачити стародавні музичні інструменти, і навіть почути їх звучання можна у музеї середньовічної музики. Також можна відвідати майданчик з давніми знаряддями тортур, і ще – навчитися писати, як наші предки, в центрі слов'янської писемності.

А щоб відчути атмосферу Древньої Русі повністю, можна самому переодягнутися у відповідний наряд в костюмерній, проїхати верхи на коні однієї з рідкісних історичних порід з Княжої стайні, постріляти з лука в тирі.


Вік

2+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"