Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Різдвяні свята у «Парку Київська Русь»Протягом тривалих різдвяних вихідних – з 7 по 9 січня – гостей Древнього Києва чекає особлива святкова програма.

 

Саме тут можна побачити справжній Різдвяний вертеп, відтворений за стародавніми традиціями. Сцену Різдва Христового спрадавна грали як актори, так і прості люди. Гості Парку побачать цю знайому історію у виконанні акторів театру Древнього Києва і звичайно самі зможуть долучитися до цієї визначної події.

Для всіх гостей «Парку Київська Русь» будуть влаштовані фотосесії з учасниками вертепу, а також майстер-класи з виконання колядок. Хтось всього лише згадає відомі слова і мотиви, а хтось навчиться чомусь новому. Святкуючи Різдво Христове у Древньому Києві, можна відчути дух цього особливого свята у повній мірі і отримати незабутні враження.

 

Гості «Парку Київська Русь» зможуть останній раз скористатися нагодою відвідати головну резиденцію Діда Мороза. Її урочисте закриття відбудеться в понеділок – 9 січня. Тоді сивобородий чарівник і весь його казковий почет попрощаються з мешканцями та гостями Древнього Києва до наступної зими.


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для пенсіонерів, студентів та школярів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"