Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Різдвяні свята у Древньому Києві "Парку Київська Русь"

Протягом тривалих різдвяних вихідних – з 7 по 10 січня – гостей Древнього Києва чекає особлива святкова програма.

Саме тут можна побачити справжній Різдвяний вертеп, відтворений за стародавніми традиціями. Сцену Різдва Христового спрадавна грали як актори, так і прості люди. Гості Парку побачать цю знайому історію у виконанні акторів театру Древнього Києва і звичайно самі зможуть долучитися до цієї визначної події. Для всіх гостей «Парку Київська Русь» будуть влаштовані фотосесії з учасниками вертепу, а також майстер-класи з виконання колядок. Хтось всього лише згадає відомі слова і мотиви, а хтось навчиться чомусь новому. Святкуючи Різдво Христове у Древньому Києві, можна відчути дух цього особливого свята у повній мірі і отримати незабутні враження.

Також на території «Парку Київська Русь» діє головна резиденція Діда Мороза. Її урочисте закриття відбудеться в неділю – 10 січня. Тоді сивобородий чарівник і всі його казкова свита попрощаються з мешканцями та гостями Древнього Києва до наступної зими. Залишилося не так багато часу, щоб скористатися можливістю побувати в гостях у казкового Діда.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Детальніше 


Вік

0+


Вартість

Повний квиток: 150 грн
Пенсіонери: 75 грн
Діти шкільного віку: 50 грн
Діти дошкільного віку: Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"