Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Під Києвом пройдуть Андріївські вечорниці



11 та 12 грудня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує приєднатися до захоплюючих Андріївських вечорниць у чарівній атмосфері Середньовіччя.

Гарячі напої та смачні страви з багаття, стародавні обряди та розваги, прогулянки на конях чекають на гостей у справжньому, живому середньовічному місті.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

У Князівстві на території понад 20 га, на основі знань сучасної науки, відтворюється Київ V-XIII століть у повному масштабі, а також тут відроджуються атмосфера і дух Київської Русі. У Князівстві відтворені унікальні шедеври дерев'яного середньовічного зодчества. Тільки тут можна побачити монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (заввишки 21 метр), садиби киян Х-ХІІ століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, діючу відтворену дерев'яну Василівську церкву Х століття. Також на відвідувачів чекають унікальні історичні експозиції з облоговими знаряддями, відтвореною бойовою турою Х століття і навіть середньовічна катівня.

Здавна в Україні шанували святого апостола Андрія Первозванного. Ще з часів Київської Русі 13 грудня відзначається Андріїв день, що і в наш час вважається найважливішим передноворічним святом.

За стародавніми традиціями в День Андрія Первозванного влаштовували Андріївські вечорниці, молодь збиралася разом, веселилася і влаштовувала ворожіння.

11 та 12 грудня мешканці Древнього Києва запрошують на Андріївські вечорниці. Гостей князівства запросять приєднатися до цікавих і стародавніх обрядів, які сягають своїм корінням далеких дохристиянських часів. Також гості зможуть взяти участь у веселих розвагах: давньослов'янських іграх, квестах, танцювальних флеш-мобах і запальних слов'янських хороводах.

Справжнє диво, яке можна побачити лише у Древньому Києві – унікальні коні рідкісних стародавніх порід, що зібрані із різних куточків світу у Княжій стайні. Від досвідчених коневодів гості зможуть дізнатися про походження порід і їх особливості. Кожен зможе підійти до коней, погладити та покататися на них верхи або в екіпажі.

11 та 12 грудня ці прекрасні тварини покажуть свої вміння. У тандемі з досвідченими каскадерами – акторами кінно-трюкового театру, вони здивують глядачів своєю грацією та злагодженістю дій у кінній стройовій підготовці. А князівська дружина влаштує показові виступи з володіння середньовічною зброєю.

У Князівстві кожен почуватиметься повноправним мешканцем Київської Русі. Тут можна прогулятися вуличками середньовічного міста, затамувавши подих від відтворених шедеврів середньовічного зодчества, відвідати садиби містян Х століття та історичні експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя» за давньою технологією. У гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю можна доторкнутися до стародавніх таємних знань. Любителів екстріму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» та канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.

Княжі кухарі порадують смачними стравами, приготовленими на багаттях.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитись на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

* У програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований за 45 хвилин їзди від Києва сучасного – у Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна своїм авто або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті "Обухівтранс" або на сайті "Парк Київська Русь" в розділі "Контакти".

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 200 грн., для пенсіонерів та студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 80 грн., для дошкільнят – безкоштовно.

Докладніше на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

Дорослі: 200 грн (для пенсіонерів та студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 80 грн., для дошкільнят – безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"