Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фестиваль домашніх улюбленців "Волохаті лапки"9 і 10 червня в "Парку Київська Русь" пройде фестиваль домашніх вихованців "Волохаті лапки".

Це абсолютно новий формат заходу, на який запрошуються всі любителі тварин. Гостей чекає яскрава програма від кінно-трюкового і пішого театру, показові виступи за участю собак, а також можливість презентувати свого вихованця. Різноманітність порід собак і оригінальні постановки нікого не залишать байдужим!

На ці два дні головними героями Древнього Києва будуть не князі чи богатирі, а їхні вірні супутники й добрі друзі – унікальні коні історичних порід із Княжої стайні, а також собаки - від мініатюрних до величезних, від самих пухнастих до не надто. Більш того, для гостей із собаками князь підготував подарунок. Відвідувачу Древнього Києва з собакою – знижка 50% на дорослі вхідні квитки. А гість, що приїде з двома і більше собаками – і зовсім відвідує фестиваль безкоштовно!

Захід буде цікавим як власникам собак, так і просто бажаючим відпочити в атмосфері величної архітектури Київської Русі, відвідавши майстер-класи та музеї на території. Перша половина фестивалю буде присвячена захоплюючому шоу з собаками. На ристалищі кожен бажаючий разом зі своєю собакою зможе взяти участь в номінаціях: «Презентація» (розповідь про собаку, ознайомлення з її здібностями), «Послух» (вміння собаки піддаватися дресируванню), «Оригінальність» (незвичайні та цікаві можливості, трюки у виконанні собаки, показові виступи). На переможців чекають цікаві призи від князя і партнерів, в тому числі сертифікати від «СвітЗооГрум». Для участі у фестивалі необхідно направити заявку на сайті «Парку Київська Русь».

Фестиваль «Волохаті лапки» - це не просто виставка собак, а справжнє живе спілкування з братами нашими меншими. Захід пройде під патронатом ясновельможного князя Володимира Великого і буде цікавим не тільки професіоналам, але й всім любителям тварин і активного сімейного відпочинку на природі.

Друга частина програми фестивалю, після 17:00, буде присвячена презентації історичних порід коней, а також запальним танцям та інтерактивам з гостями, іграм і конкурсам серед відвідувачів. Також для дорослих і дітей будуть проходити протягом дня призові вікторини на знання світу собак.

В суботу 9 червня гостей Древнього Києва також очікують справжні середньовічні бої в рамках Міжрегіонального турніру з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця 2018». З 14:00 до 16:00 будуть проходити одиночні бої, а близько 17:00 на головному ристалищі почнеться головна подія – бої «5х5». Співорганізатором турніру виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

Крім того, на території Древнього Києва можна буде покататися верхи на конях, скуштувати смачних страв, постріляти з лука та викарбувати монету, пролетіти над озером на канатному спуску і перевдягнутися в князя чи княгиню в костюмерній. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 19:00.

Акція! Кожен, хто прийде зі своїм собакою - знижка 50% на вхідний квиток в «Парк Київська Русь» (по 75 грн.). Знижка поширюється і на двох супроводжуючих власника вихованця. Той, хто приведе більше однієї собаки, отримає для себе право на безкоштовне відвідування фестивалю!


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для пенсіонерів і студентів: 100 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн (дошкільнята - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"