Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Під Києвом покажуть унікальних конейПід Києвом покажуть унікальних коней.

Тільки тут гості Стародавнього Києва в Князівстві «Київська Русь» зможуть побачити життя середньовічного міста, пройтися по його вуличках, познайомитися з його мешканцями, відчути себе відважним воїном, піднявшись на унікальну оборонну споруду, фортечний мур - заборола. Крім того, відвідувачі зможуть покататися на коні з Княжої стайні.

Гості не просто побачать Стародавній Київ, а й стануть частиною історії, відчують його дух.

Протягом найближчих вихідних на відвідувачів чекає знайомство з гарними, благородними і сильними кіньми, вірними супутниками людини протягом багатьох століть. На головному ристалище відбудеться представлення унікальної колекції історичних порід коней з Княжої стайні. Це єдина колекція історичних порід коней в Україні. Більш того, представники деяких порід завезені в Україну в єдиному екземплярі!

Мешканці Княжої стайні - «Живого» музею коней історичних порід - постануть у своїй повній красі. Гості Древнього Києва дізнаються про походження порід, про їх особливості, про те, яку роль в історії зіграли представники тієї чи іншої породи. Так, кожен гість зможе підібрати для верхової прогулянки саме того коня, який найбільше підходить за характером. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

Коні будуть не просто живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звичайно, в тандемі з акторами-людьми, вражаючи глядачів граціозним виконанням трюків.

Для відвідувачів відкриті музеї та експозиції кораблебудування, середньовічних тортур і облогової техніки, а також унікальна дерев'яна Василівська церква.

Гості Князівства «Київська Русь» зможуть долучитися до цікавих розваг і ремесел: покататися верхи на конях або в кареті, постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло», викарбувати монету «на щастя», приміряти костюми епохи Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію.

Поласувати стравами та напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі і в альтанках.

Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі за попереднього бронювання.


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
для пенсіонерів і студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн (дошкільнята - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"