Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Під Києвом на вихідних пройдуть середньовічні бої і кінне шоу22 і 23 вересня «Парк Київська Русь» запрошує всіх здійснити подорож у часі на тисячу років назад, в епоху Київської Русі та відкрити для себе життя середньовічного міста.

Адже тут відтворюється Київ V - XIІІ століть в повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера Київської Русі.

Відвідавши Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» гості зможуть побачити унікальну дерев’яну оборонну стіну «заборола» - найдовшу реконструйовану оборонну споруду, що не має аналогів у всьому світі. Також на основі археологічних розкопок відтворено такі шедеври середньовічної архітектури, як Михайлівські ворота (висотою 21 метр), дерев’яна Василівська церква X століття, Терем Ярослава Мудрого, Ярославові ворота, князівські трибуни та оглядові вежі, садиби киян X-XIІ століть і багато іншого. Можна буде відвідати музеї історичного костюму і дерев’яного зодчества, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню.

«Парк Київська Русь» знаменитий не тільки незвичайною територією з найцікавішими історичними будівлями, а й пізнавальними та розважальними заходами, чудовими кіньми рідкісних порід і захоплюючими середньовічними боями.


Цими вихідними, 22-23 вересня, пройде розважальна програма «Середньовічні бої та кінне шоу в Древньому Києві». Дійство розпочнеться о 14:00 з параду коней із Княжої стайні. Унікальні коні рідкісних історичних порід, історія яких налічує тисячі років, постануть перед глядачами у всій красі. Гості Древнього Києва дізнаються про час і регіон, в якому було виведено ту чи іншу породу, про те, які великі полководці здійснювали походи на конях кожної з порід. У ці дні гості зможуть насолодитися безпосереднім, живим спілкуванням з кіньми. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Але коні будуть не тільки живими експонатами виставки-показу, а й головними «зірками шоу», звичайно, в тандемі людьми, акторами кінно-трюкового театру. Запаморочливі трюки змусять затамувати подих і захоплюватися технікою, складністю виконання і граціозністю людей і тварин.

Також 22 і 23 вересня орієнтовно з 14:00 на гостей чекають справжні лицарські баталії в одиночних і групових боях «5х5». Адже цими днями пройде етап Міжрегіонального турніру з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця». Протягом року бійці з усіх куточків України змагаються, щоб в кінці листопада в фінальних поєдинках між кращими командами України зайняти першість!

Відвідувачі зможуть не просто спостерігати за програмою, а й взяти участь у ній. Жителі Древнього Києва приготували для гостей веселі конкурси, ігри та забави, запальні хороводи, танцювальні флеш-моби.

У неділю, 23 вересня в Древньому Києві відбудеться перший Всеукраїнський фестиваль аматорської творчості «Талановита зірка Київської Русі 2018». Засновник і співорганізатор фестивалю - культурно-оздоровчий центр «Цитадель». Під час фестивалю на гостей чекають виступи академічних і народних хорових колективів, вокальних ансамблів, фольклорних гуртів.

Глибше зануритися в життя наших предків можна буде, пройшовши по вулицях Древнього Києва, відвідавши майстер-клас з гончарства, прокотившись на конях, відвідавши музеї історичного костюму, дерев’яного зодчества і середньовічної музики, викарбувавши монети «на щастя», зайшовши в діючу Василівську церкву Х століття, де можна поставити свічку за здоров’я рідних та близьких. У костюмерній можна буде приміряти історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію. Любителів активного відпочинку чекають захоплюючий канатний спуск «Політайло» і мальовниче Лісове озеро.

Відпочити та поласувати стравами, приготованими за середньовічними рецептами, гості зможуть в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун». Бажаючі продовжити вікенд зможуть залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати», в хостелі або кімнатах середньовічного антуражу, попередньо забронювавши місця.


Вік

0+


Вартість

квиток для дорослого: 150 грн
для пенсіонерів і студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн (для дошкільнят - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"