Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Парк Київська Русь" запрошує до світу тварин22-23 квітня "Парк Київська Русь" запрошує усіх бажаючих відвідати дивовижну програму "У світі тварин", у якій кожен зможе приїхати зі своїми чотирилапими, пернатими чи іншими друзями зі світу тварин.


Гості Древнього Києва зможуть ознайомитися з красивими і сильними кіньми з Княжої конюшні. Вся унікальна колекція коней, а це близько двадцяти історичних порід, постане перед очима гостей "Парку Київська Русь". Тут будуть представники найвищої породи в світі – шайри, самої важкої – бельгійські ваговози, найменшої – шетлендські поні, найдревнішої – ахалтекінці. А ще граціозні фризи, швидконогі арабські скакуни, надзвичайно милі хафлінгери і багато інших коней, яких в одному місці можна побачити тільки у Древньому Києві.

Під час програми "У світі тварин" довідайтесь багато цікаво про те, як співіснували і взаємодіяли люди і тварини продовж тисячоліть. Кожен відвідувач зможе сам поспілкуватися з нашими молодшими братами. 


У гостей Древнього Києва буде можливість розказати усім присутнім про свою тварину, похизуватися її красою чи особливими вміннями. А працівники "Парку Київська Русь" знімуть вашу презентацію на фото і відео, яке потім буде опубліковане на сайті Парку та на сторінках у соціальних мережах.


Під час заходу буде проведений відкритий конкурс Шоу-показ "Домашній улюбленець", під час якого поважна комісія на чолі зі світлішим князем Київським обере переможця. На переможця чекає зірковий фурор в Інтернет-просторі вашого улюбленця, фотографія з князем і, звичайно - грамота. Відео з переможцем увійде в колекцію фільмів "Парку Київська Русь". Беріть участь у заході та отримаєте можливість не лише соціалізації улюбленця, а й похвалитися ним та показати його красу та вміння іншим.

Програму доповнять цікаві конкурси і майстер-класи для гостей Парку, веселі танцювальні флеш-моби і дружні хороводи, розіграші подарунків.

На території Парку будуть працювати музей історичного костюма, дерев’яного зодчества, експозиція середньовічного суднобудування, середньовічного катування та багато інших локацій, що будуть цікавими як для дорослих, так і для дітей.


Можна буде розважитися катанням верхи на конях та в екіпажі, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної. А особливі враження забезпечить канатний спуск (зіп-лайн) "Політайло", на якому кожен гість зможе пролетіти над Лісним озером.


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток: 150 грн (дошкільнята відвідують Парк безкоштовно)
Для пенсіонерів і студентів: 100 грн
Для школярів: 50 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"