Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Парк Київська Русь» кличе у «Світ дитинства»

«Парк Київська Русь» кличе у «Світ дитинства»


19 та 20 березня в «Парку Київська Русь» дітям пропонують здійснити подорож у Середньовіччя, а дорослим – ще й відчути себе дітьми. Тут відбудеться розважальна програма «Світ дитинства».

 

Як проводили свій час діти тисячу років тому? У які ігри гралися маленькі жителі Древнього Києва? Чим займалися юні княжичі й князівни? Про все це можна буде не лише дізнатися, а й взяти участь у розвагах середньовічної дітвори особисто.

 

В давні часи хлопчиків змалку вчили володінню різними видами зброї – луком, мечем, списом. Відвідувачів Древнього Києва, як малих, так і дорослих, запросять на майстер-клас з володіння середньовічною зброєю.

 

Також з юних літ діти вчилися триматися у сідлі. Тому й це приємне і корисне заняття можна буде спробувати – проїхатися верхи на одному з коней-красенів історичних порід із Княжої конюшні. А ще – дізнатися, як доглядати за кіньми на майстер-класі та спробувати власноруч розчесати коню гриву.

 

Дітей і дорослих позвуть до активних розваг, різноманітних древніх народних ігор. Силу єдності поколінь можна буде відчути у великому хороводі, до якого запросять і дорослих, і малих.

 

Крім розваг, у Древньому Києві можна багато про що цікаве довідатись. Тут відтворені шедеври середньовічного дерев’яного зодчества, діють експозиції древньослов’янського кораблебудування, історичного костюма, облогової техніки. Та і сама перспектива провести день сім’єю на природі, в оточенні древньої архітектури, активно і пізнавально – дуже заманлива.

 

Тож змініть сімейний похід в кіно чи торгові центри на подорож крізь віки – до Древнього Києва у «Парку Київська Русь». Ви не лише відпочинете на свіжому повітрі, а й поринете в незвичайний казковий світ Київської Русі.

 

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для пенсінонерів та студентів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Дошкільнята: 0 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
Обухівський район, Київська область, с. Копачів