Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новорічна казка у "Парку Київська Русь"У "Парку Київська Русь" вже другий тиждень проходить святкова шоу-програма "Новорічна казка".


Щодня аж до 14 січня гостей з усіх куточків країни та зарубіжжя чекає Дідусь Мороз у своїй Головній Резиденції, в якій можна поспілкуватися з мудрим чарівником, покласти лист в шкатулку здійснення мрій і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію.

Окрім Резиденції для дорослих і дітей Древній Київ підготував насичену шоу-програму. Розважатимуть народ з князівським розмахом і в найближчі вихідні - 30 грудня, після чого в саму новорічну ніч 31 грудня пройде грандіозне святкування з яскравою виставою, феєрверком, шоу-двійників, нічною ілюмінацією, смачними стравами та безкоштовним катанням на конях.

У суботу, 30 грудня, а також щодня з 2 по 8 січня і 13-14 січня, глядачів залучать в захоплюючі новорічні пригоди. Нечиста сила захоче зірвати свято і вкраде Снігуроньку, а звільнити її можна лише за допомогою гостей Князівства "Київська Русь".

В якості святкового подарунка театр Древнього Києва підготував нову авторську виставу-мюзикл "Про Сірого Вовка і Івана Княжича", яка буде цікавою і повчальною не тільки для дітей, але і для дорослих. Глядачі зможуть не лише побачити театралізовану постановку, а й стати безпосереднім учасником казки. У виставі будуть і виступи кінно-трюкового театру, і безліч спецефектів: каскадерські трюки, ляльковий театр, поєдинки з використанням середньовічної зброї, вогняні ефекти. Тільки в "Парку Київська Русь" можна буде почути постановку не тільки сучасною мовою, а й давньослов'янською.

А ще у Парку можна покататися верхи на породистих конях з Княжої конюшні Древнього Києва, погладити їх та сфотографуватися з ними. Працюватиме канатний спуск "Політайло", лучний тир і карбування монет, музей середньовічного костюму, новорічна фотолокація і багато іншого.


У неділю, 31 грудня, з 20:00 гостей "Парку Київська Русь" чекає яскраве святкування Нового року. Князівство підготувало яскраву шоу-програму з подарунками і частуваннями абсолютно для кожного, інтерактивами від Діда Мороза та Снігуроньки, безкоштовним катанням на конях, шоу двійників з виступом Ольги Полякової, Дзідзьо, Насті Каменської та Потапа. О півночі гостей чекає привітання від Князя Київського і святковий феєрверк. Всі гості візьмуть участь у безпрограшній лотереї подарунків. А при попереднього бронювання є також можливість замовити святкову вечерю в корчмі.

І звичайно, під час усіх новорічних свят, гості "Парку Київська Русь" зможуть скуштувати смачні страви від княжих кухарів в корчмі "Веселий варяг" і в точках харчування під відкритим небом і в альтанках. Та навіть залишитися на ночівлю в будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва.


Головна Резиденція Діда Мороза працює щодня з 16 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року (включаючи 1 січня).

"Новорічна казка" проходитиме 30 грудня 2017 року, а також щодня з 2 по 8 січня і 13-14 січня 2018 року.


Вік

0+


Вартість

Квиток на "Новорічну казку": 150 грн
Квиток на "Новорічну казку" для пенсіонерів та студентів : 100 грн
Квиток на "Новорічну казку" для дітей шкільного віку : 50 грн (дошкільнята – безкоштовно)
Квиток у новорічну ніч: 395 грн
Квиток у новорічну ніч для пенсіонерів і студентів: 250 грн
Квиток у новорічну ніч для дітей шкільного віку: 150 грн (дошкільнята - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"