Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новоріччя у "Парку Київська Русь"У новорічну ніч гостей Древнього Києва привітає Князь.

 

Древній Київ у «Парку Київська Русь» кличе гостей на святкування Нового року. Яскраву програму обіцяють тут в саму новорічну ніч – з частуванням, виступами кінного театру, піротехнічним шоу, іграми та конкурсами, музичним шоу двійників відомих світових виконавців та привітанням від самого Князя київського.

 

Програма розпочнеться о 20:00 31 грудня і триватиме до ранку 1 січня.

 

Святкова програма «Новорічна казка» продовжиться в післяноворічні вихідні та навіть в будні. Кожен день в Парку чекають дорослих і дітей на цікаву виставу. На головному ристалищі розгорнеться театралізоване дійство, в якому будуть брати участь не лише актори, а й гості Парку.

Спочатку глядачів залучать до захоплюючих новорічних пригод. Нечиста сила захоче зірвати свято і вкраде Снігуроньку, а звільнити її можна буде лише з допомогою маленьких гостей Парку.

 

У якості подарунка на свята відвідувачі Древнього Києва переглянуть нову постановку «Король потішається», яка буде цікавою і повчальною не тільки для дітей, але і для дорослих. Перед очима гостей парку розгорнеться історія про те, як король потрапляє в нетрі, розігруючи роль жебрака. У постановці будуть і виступи кінно-трюкового театру, і безліч спецефектів:

  • каскадерські трюки;
  • поєдинки з використанням середньовічної зброї;
  • піротехнічне шоу.

 

Також для гостей Парку діє Головна резиденція Діда Мороза, яка працює протягом всього періоду зимових свят на території Древнього Києва. У резиденції можна поспілкуватися з мудрим чарівником, покласти лист у скриньку виконання бажань і влаштувати яскраву фото сесію на пам'ять.

 

А ще у Парку можна покататися верхи на породистих конях з Княжої конюшні Древнього Києва, погладити їх та сфотографуватися з ними.


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"