Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

На Київщину прийдуть Воїни Апокаліпсису31 жовтня і 1 листопада Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на незвичайне святкування Хеллоуїна по-давньослов’янські.

На гостей чекають кінні шоу за участю героїв стародавніх міфів і легенд, смачні страви з багаття, прогулянки на конях і веселі давньокиївські забави у справжньому, живому середньовічному місті.

За в'їзною брамою в Князівство на гостей чекає дивовижна подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Перед відвідувачами відкриється справжнє, живе середньовічне місто з відтвореними шедеврами дерев'яного зодчества Х століття: монументальною оборонною спорудою «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівськими воротами (висотою 21 метр), унікальною дерев'яною церквою, князівськими теремами та трибунами, садибами давніх киян, а також величезними облоговими знаряддями, кораблем древніх вікінгів і середньовічною катівнею.

31 жовтня і 1 листопада жителі Древнього Києва запрошують всіх гостей разом відсвяткувати Хеллоуін, але не звичним способом, із традиційними монстрами, зомбі, хоббітами та відьмами в загострених капелюхах. У Князівстві Київська Русь нічого про них не знають! У ці дні «зірками програми» будуть персонажі давньослов'янських міфів і легенд, а також всіма улюблені герої старих дитячих казок: Сірий Вовк, Жар-птиця, Микула Селянинович, Лада і Лель ...

У видовищних театралізованих постановках ці герої будуть протистояти силам зла. І нехай гостей не лякає кінне полювання вершників Апокаліпсису, ігрища лісовиків і перевертнів. Добро обов'язково переможе! І можна бути впевненим, що Кінні лучники здолають Ведмедя, прекрасна слов'янка зніме закляття з перевертня, а всі злі чари згорять у вогні.

Гості Древнього Києва зможуть від душі повеселитися і подружитися зі знайомими з дитинства персонажами. Ці колоритні герої та «антигерої» запросять відвідувачів сфотографуватися з ними та взяти участь у традиційних давньослов'янських забавах і обрядах.

Древній Київ багатий на дива. Одне з них - «жива» колекція коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було завезено до нашої країни в єдиному екземплярі. Всі відвідувачі зможуть підійти до цих прекрасних тварин, погладити, сфотографуватися з ними та навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.

31 жовтня і 1 листопада ці прекрасні тварини будуть повноправними учасниками вистави. Ці породисті скакуни під керівництвом досвідчених акторів-каскадерів кінно-трюкового театру візьмуть участь у казковій феєрії. Гості будуть вражені бездоганним виконанням номерів розважальної програми.

У Князівстві відвідувачі відчують себе повноправними мешканцями Київської Русі. Вони прогуляються вуличками середньовічного міста, затамувавши подих від відтворених шедеврів середньовічної архітектури, відвідають садиби городян Х століття, музеї та експозиції, постріляють з луку в середньовічному тирі, викарбують монети «на щастя» за стародавньою технологією. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю гості зможуть доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера. Княжі кухарі порадують смачними стравами, приготованими на вогнищах. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

У Князівстві можна опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школу кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. Уже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

* В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

для дорослих: 200 грн
для пенсіонерів і студентів: 150 грн
для дітей шкільного віку: 80 грн (для дошкільнят - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"