15, 16 і 17 червня Древній Київ в Князівстві Київська Русь ("Парк Київська Русь") запрошує масштабно відсвяткувати Трійцю за стародавніми традиціями, з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу і катанням на конях, смачними стравами з багаття і пікніком на свіжому повітрі.
У цьому році свято Трійці буде відзначатися 16 червня, а це значить, що попереду три вихідних дня - 15, 16 і 17 червня. Буде вірним рішенням на Трійцю провести ці теплі літні дні на свіжому повітрі, в справжньому, живому середньовічному місті за традиціями наших предків.
У Князівстві на гостей чекає справжня подорож у часі. Адже на основі знань сучасної науки тут відтворюється столиця великої держави Київська Русь - Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славетної епохи.
У Древньому Києві гості побачать шедеври середньовічного дерев'яного зодчества: унікальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою з 7-поверхову будівлю), Терем Ярослава Мудрого, Ярославові ворота, князівські трибуни та сторожові вежі, садиби киян X -XIІ століть і багато іншого. Тільки тут можна побачити перший храм, збудований після Хрещення Русі – дерев'яну Василівську церкву X століття. В ній можна поставити свічку за здоров'я близьких, а за погодженням з адміністрацією – навіть повінчатися. У неділю, 16 червня, в цьому унікальному храмі, пройде святковий молебень з традиційним освяченням трав, букетів, зелені.
У ці дні Князівство наповниться чарівною атмосферою зелених свят, як і тисячу років тому, за часів Київської Русі. Тільки в Древньому Києві можна відчути дух свята, єднання з природою, весело провести час з близькими людьми та осягнути мудрість предків!
У в'їзних воріт гостей радо зустрінуть жителі Древнього Києва та ні на хвилину не дадуть нудьгувати. Адже в ці дні пройде цікава та пізнавальна шоу-програма. Відвідувачі побачать театралізовані постановки за мотивами давньослов'янських билин і легенд - «Лада і Лель», із живим вокалом і звучанням старослов'янської мови. Гості побачать «Троїцький вертеп», а також перед очима гостей оживуть сцени з життя стародавніх слов'ян, їх вірувань і традицій.
Видовищною частиною програми стане демонстрація ратної майстерності від Княжої дружини. Вмілі воїни влаштують показові бої, вразивши гостей володінням древніми бойовими мистецтвами, використовуючи середньовічну зброю і обладунки. Гості побачать дуель кінних лицарів, кінний зодіак, кінну гру «козлодраніє».
«Родзинкою» свята буде кінне шоу, в якому братимуть участь коні рідкісних історичних порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. У тісному тандемі з досвідченими вершниками, акторами-каскадерами кінно-трюкового театру, ці прекрасні тварини вразять бездоганним виконанням запаморочливих трюків. Також до коней можна підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, і навіть проїхатися верхи і в екіпажі.
Протягом трьох днів відвідувачі зможуть не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до святкування, взявши участь в традиційних забавах і обрядах, веселих конкурсах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах. На гостей чекають богатирські забави, гра «Пальник», перетягування канату «дружби», майстер-клас з середньовічного танцю «Маразуля».
Кульмінацією програми стане стрільба з требушету палаючими ядрами, якій можна буде насолодитися в суботу і в неділю, 15 і 16 червня.
Дізнатися більше про життя наших предків можна відвідавши музеї історичного костюму, дерев'яного зодчества, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню. На майстер-класі з гончарства можна своїми руками зробити сувенір на пам'ять. У Княжій костюмерній - приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. У середньовічному тирі можна постріляти з лука, а на княжому монетному дворі – викарбувати монету «на щастя». На любителів активного відпочинку чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. Дітей порадує яскравий мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка».
Відпочити та освіжитися можна біля тихого мальовничого Лісового озера.
Поласувати напоями та стравами, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами на відкритому вогні, можна буде в Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.
За бажання продовжити свою подорож до Середньовіччя, можна залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме в неділю 16 червня до 21:00, в суботу і понеділок, 15 та 17 червня, до 19:00 орієнтовно.
Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.
Ціна квитка:
- для дорослого (повної вартості) - до 9.06.2019 - 140 грн., з 10.06.2019 - 200 грн.,
- для пенсіонерів та студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнята - безкоштовно.
Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті.
Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com
Вік
0+
Вартість
Дорослі: 200 грн (для пенсіонерів та студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнята - безкоштовно.)
Телефон
+380 (50) 385 20 35
Посилання
Адреса
Київс. Копачів, Обухівський район, Київська область
Як дістатися?
ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"