Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

На Київщині пройде шоу до Дня КиєваДревній Київ в Князівстві Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує відсвяткувати День Києва яскравим відпочинком із захоплюючими середньовічними забавами, виставами на історичну тематику, катанням на конях, смачними стравами в Корчмі та пікніком на свіжому повітрі.

25 і 26 травня Древній Київ запрошує відсвяткувати день столиці і на власні очі побачити, яким було наше місто тисячу років тому. Адже в «Парку Київська Русь» на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIІІ століть в його натуральних розмірах. Крім шедеврів середньовічної архітектури відроджується й атмосфера величної епохи Київської Русі.

У Древньому Києві можна побачити такі шедеври середньовічної архітектури: монументальний дерев'яний оборонний комплекс «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), відтворений перший християнський храм, побудований Володимиром Великим після хрещення Русі – діючу дерев'яну Василівську церкву Х століття , а також відтворені за археологічними розкопками садиби киян, сторожові вежі, князівські трибуни та тереми. Також відкриті експозиції та музеї.

А крім неперевершеної середньовічної архітектури на гостей чекає ще й яскрава шоу-програма з кінними виступами та театралізованими постановками за мотивами билин Київської Русі, а також майстер-класи, ігри та смачні страви з багаття.

Гості Князівства зможуть долучитися до традицій та обрядів наших предків. Вони зможуть взяти участь в Хресній ході до діючої відтвореної церкви Х століття.

Також на відвідувачів чекає безліч розваг, ігри, хороводи та забави, що будуть цікавими та пізнавальними як для дітей, так і для дорослих. На очах відвідувачів розгорнуться історичні події та оживуть знакові віхи історії нашої столиці.

Актори кінно-трюкового і пішого театру відтворять легенду «Як Київ Києвом став» про Апостола Андрія, що передрік появу великого міста на пагорбах Дніпра. Крім того глядачі побачать легендарні постановки про засновників Києва Кия, Щека, Хорива та сестри їхньої Либіді, Аскольда і Діра, легенду про віщого Олега, про Ладу і Леля. А також постановки за мотивами давньокиївських билин про Микулу Селяниновича, про полян і древлян.

Актори-каскадери вразять гостей ратною майстерністю Княжої дружини. Вправні вершники відтворять древні бойові мистецтва із використанням середньовічної зброї. «Родзинкою» свята стане майстер-клас зі слов'янської гостинності.

У неділю, 26 травня в Древньому Києві пройде фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Славниця». У фестивалі візьмуть участь дитячі та юнацькі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці в самих різних напрямках. Всі учасники фестивалю будуть розділені за віковими категоріями: від 4 до 8 років, від 9 до 12 років і від 13 до 17 років. На майданчику для дорослих змагатимуться учасники від 18 років.

Танцювальні колективи порадують глядачів народними, сучасними, спортивними та стилізованими танцями. Також пройдуть конкурси в фольклорному та естрадному вокальних жанрах. Гостей Древнього Києва порадують сольні виступи виконавців, а також виступи дуетів та ансамблів. В рамках фольклорного напрямку фестивалю увазі глядачів будуть представлені народні пісні в сучасному аранжуванні.

Кульмінацією програми 25 і 26 травня стане стрілянина з требушету вогняними ядрами.

Справжніми «зірками програми» стануть коні історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. До них можна буде підійти, погладити, сфотографуватися і навіть проїхати верхи або в екіпажі. У Княжій костюмерній можна приміряти історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. А крім того: постріляти з лука, викарбувати монету «на щастя», відвідати музеї історичного костюму, середньовічної архітектури, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню.

Любителів екстриму порадують канатний спуск «Політайло» над Лісовим озером з маршрутами різної протяжності і складності, а також швидкісна гірка «Змій Горинич». А для дітей є яскравий і безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Поласувати стравами і напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, в питних «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

Для того, хто захоче продовжити свою подорож в середньовіччі ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 18:00.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка - 200 грн. (діють знижки при купівлі квитків заздалегідь на сайті), для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

Дорослий: 200 грн
для пенсіонерів і студентів : 150 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн (дошкільнятам безкоштовно )


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"