Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Кентаври - фестиваль кінно-трюковго мистецтваПориньте 30 вересня та 1 жовтня у Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь» у дивовижний світ кінно-трюкового мистецтва!

«Кентаври» – це фестиваль, який об'єднує найкращих кінних каскадерів України. Вони часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах.

Учасники продемонструють дивовижні трюки:

  • їзду догори ногами,
  • задом наперед,
  • відразу на двох конях,
  • вони будуть прослизати під конем,
  • вибудовувати «піраміди».

І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести – ось далеко неповний перелік запаморочливих трюків, які можна буде побачити на фестивалі «Кентаври-2017».

Також можна буде побачити фаєр-шоу в суботу та в обидва дні - стрільбу з требушету вогняними ядрами. Проходитиме програма від пішого театру Древнього Києва, а також ігри, конкурси, флеш-моби з гостями та розіграш подарунків.

На території діятимуть музеї, які безкоштовні за умови покупки квитка на фестиваль (окрім музею дерев'яного зодчетва, квиток до якого коштує 10 грн), локації з середньовічними майстер-класами. Можна буде покататись на коні, постріляти з лука, пролетіти на канатному спуску (тролеї) "Велике Політайло", перевдягнутись в князя чи княгиню тощо.

У древньому Києві діє багато точок харчування, в тому числі й корчма "Веселий варяг" (де можна зігрітись та поїсти) та Питейна "25 рун" (де можна посмакувати натуральними середньовічними настоянками та безалкогольними напоями).


Вік

0+


Вартість

дорослий квиток: 250 грн
для пенсіонерів та студентів: 100 грн
для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с.Копачев, Обуховский район, Киевская обл