Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Казкові дерев’яні скульптури і живі красуні у «Парку Київська Русь»

На довгі вихідні – з 25 по 28 червня у «Парку Київська Русь» заплановано відразу кілька яскравих подій.

 

Тут вперше пройде Міжнародний фестиваль дерев’яних скульптур «Київська Русь». Дивовижний світ слов'янських казок і билин буде втілений у дерев'яних скульптурах, які розташуються на березі мальовничого озера. На цей фестиваль приїдуть найкращі майстри України та інших країн. Вони кілька днів будуть творити свої шедеври, надаючи дереву образів історичних постатей, казкових і билинних персонажів. А по завершенні роботи представлять їх на суд журі і на радість гостям Древнього Києва. Участь у фестивалі візьмуть понад 10 команд художників з вирізання скульптур з дерева. А значить, на березі Смарагдового озера в лісі поруч з Київським дитинцем розташується ціле казкове містечко з дерев'яних скульптур.

Також у суботу, 25 червня, у Древньому Києві відбудеться конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь». За головний титул боротимуться талановиті і жіночні, сміливі та елегантні, розумні і активні красуні. Дівчата продемонструють свої знання з історії Київської Русі, фізичну підготовку в перетягуванні каната і боях на мішках. І звичайно, покажуть себе у всій красі, дефілюючи в купальниках і вечірніх сукнях.

Журі конкурсу обере володарку титулу «Міс Київська Русь – 2016», а також трьох віце-міс. Але і гостям Древнього Києва дадуть право висловити свою симпатію: саме згідно їхнього голосування буде обрано «Міс глядацьких симпатій».

Увечері в суботу гостей фестивалю чекає вогняне шоу та стрільба з требушетів палаючими ядрами.

Ще одним заходом, стане фестиваль самопізнання і слов'янської культури «Кристальний фестиваль». Будуть проведені майстер-класи для гостей за тематиками зміцнення здоров'я, налагодження правильної енергетики, гармонії у домі, сім'ї, роботі, мистецтві та багато іншого. Також на фестивалі буде сектор бізнесу – ділових знайомств і мотивації.
У всі вихідні і святкові дні на великому ристалищі буде проходити розважальна програма з виступами кінно-трюкового театру, цікавими конкурсами та флешмобами. Яскравим видовищем стануть лицарські бої в рамках турніру «Витязь Київського Дитинця» і виставка мотоциклів від партнера фестивалю – компанії Harley Dаvidson. Ще одним цікавим майданчиком Древнього Києва стане Смарагдове озеро, тут теж розгорнеться театралізована програма під назвою «Казка про Рибака і Рибку». І звичайно можна буде влаштувати пікнік на березі, позасмагати на пляжі і покупатися в спеку в прохолодній і чистій воді лісового озера.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Парк відкритий з 10:00. Початок програми о 13:00.

Вартість вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів і студентів – 80 грн, для школярів – 50 грн, дошкільнята відвідують Парк безкоштовно.


Сайт Древнього Києва: www.parkkyivrus.com


Коли

Пн–Нд 10:00–19:00.


Вік

0+


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"