Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Хелловін у Древньому КиєвіНа Хеллоуін у Древній Київ завітає слов'янська нечисть.

28 та 29 жовтня у Князівстві "Київська Русь" святкуватимуть Хелловін по-особливому. Вірніше навіть дадуть йому бій.

На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі або відьми в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде автентичною. Ці персонажі відомі нам з дитинства – з народних казок. Тепер є можливість подружитися з цими колоритними антигероями, потиснути їм руки, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати разом із ними.

Крім героїв давньослов'янської міфології гості Парку в цей день зустрінуться з улюбленими з дитинства героями казки "Аліса в країні чудес" - божевільним капелюшником, чеширським котом, самою Алісою, а також злими персонажами, які будуть протистояти добрим в ході театралізованої постановки. Глядачі й самі стануть учасниками вистави, вони приєднаються до ігор та флешмобів на ристалищі, допомагаючи Алісі перемогти Темряву й Смерть.

Також, гості Древнього Києва побачать чотирьох вершників Апокаліпсису, які будуть протистояти слов'янським персонажам.

Словом, кожен відвідувач Князівства "Київська Русь" зможе повністю зануритися в атмосферу Київської Русі.

На гостей чекає можливість побачити - "Чудеса Древнього Києва": дерев’яну Василівську церкву, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства, музеї середньовічного костюму та середньовічної музики, дерев’яного зодчества, Михайлівські ворота та оборонний комплекс, що входить до Книги рекордів України.

Почуття адреналіну дітям і дорослим забезпечить захоплюючий канатний спуск "Політайло", на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.

І звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів в корчмі "Веселий варяг" і в точках харчування під відкритим небом. Також, Питейна "25 рун" порадує вас вишуканими напоями за старовинними рецептами. Ви навіть можете залишитися на ночівлю в будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Древнього Києва або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.

Увага! Кожен відвідувач, який прийде в костюмованому вбранні, отримає знижку на вхідний квиток в Князівство "Київська Русь"!


Вік

0+


Вартість

квиток: 150 грн (дошкільнята – безкоштовно)
для пенсіонерів та студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"