Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Головна резиденція Діда Мороза відкривається у Древньому Києві17 та 18 грудня у «Парку Київська Русь» відбудеться відкриття грандіозної програми «Новорічна казка» для дітей і дорослих.

 

На головному ристалищі розгорнеться театралізоване дійство, в якому братимуть участь не лише актори, а й гості Парку. Театр Древнього Києва підготував нову постановку «Король забавляється», яка буде цікавою і повчальною не тільки для дітей, але і для дорослих. Перед очима гостей Парку розгорнеться історія про те, як король потрапляє в нетрі, розігруючи роль жебрака. У постановці будуть і виступи кінно-трюкового театру, і безліч спецефектів: каскадерські трюки, поєдинки з використанням середньовічної зброї, вогняні ефекти.

 

У ці ж вихідні в Древньому Києві відбудеться урочисте відкриття Головної резиденції Діда Мороза. І з цього приводу пройде справжній Карнавал казок. На ньому зберуться казкові та міфічні персонажі: Ангел та Чортик, Лісовик і Водяний, Баба Яга, Домовик і славні богатирі з князівської дружини.

 

19 грудня, в понеділок, в «Парк Київська Русь» завітає Святий Миколай. Не зважаючи на робочий день календаря, в Парку проходитиме цікава святкова програма.

 

А ще на святі можна буде покататися на породистих конях з Княжої конюшні Древнього Києва, погладити їх та сфотографуватися з ними. Також для гостей "Парку Київська Русь"; відбудеться розіграш приємних подарунків.

 

Дід Мороз прийматиме відвідувачів у своїй резиденції щодня з 17 грудня до 9 січня. Гості зможуть покласти лист у Чарівну скриньку виконання бажань і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію з казковими героями.


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"