Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Древній Київ запрошує на святкування Дня Конституції28 червня у День Конституції України приїжджайте відпочити за місто до Древнього Києва!

Вас приваблює традиційний відпочинок у тихому місці, на свіжому повітрі, з шашликами? Чи ви надаєте перевагу перегляду розважальної програми? Чи прагнете зайняти себе різноманітними справами – від майстер-класів до веселих хороводів? У будь-якому разі обирайте "Парк Київська Русь", і ваші сподівання на ідеальний відпочинок за містом справдяться!

Одразу за воротами вас зустрінуть чарівні слов’янки, як дорогого гостя: пригостять хлібом-сіллю. Запропонують загадати бажання, яке неодмінно має здійснитися.

А вже в самому Древньому Києві на вас чекає маса розваг. Навіть найбільш неохочим до будь-яких дій відвідувачам запропонують заняття, яке буде їм до снаги – майстер-клас з байдикування. І після цього не полінуйтесь піднятися на княжі трибуни та спостерігайте за цікавим видовищем, що розгорнеться на ристалищі. Актори кінно-трюкового театру покажуть захопливі номери з джигітовкою та стройовою підготовкою княжої дружини.


Ведучі програми запросять вас на різноманітні інтерактиви. Так можна буде навчитися танцювати середньовічний танець "Маразуля" або взяти участь у танцювальному флеш-мобі під сучасну музику. Відчайдухи матимуть унікальну можливість перейняти від жителів Древнього Києва ази володіння середньовічною зброєю на відкритому загальному майстер класі. А тих, хто любить робити щось гарне своїми руками, чекають на індивідуальні майстер-класи майстри з гончарства, ковальства, виготовлення ляльки-мотанки та інші.


Окрім театралізованої програми, що буде проходити безперервно протягом дня, гостей чекає безліч локацій. Відкриті "Чудеса Древнього Києва":

  • Реконструкція середньовічного міста,
  • Михайлівські ворота,
  • Музей історичного костюма,
  • Музей дерев’яного зодчества,
  • Експозиція суднобудування,
  • Експозиція катівня,
  • Музей середньовічної музики,
  • Оглядова вежа оборонного комплексу,
  • Експозиція облогової техніки.


Почуття адреналіну дітям та дорослим забезпечить захоплюючий канатний спуск "Політайло", на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.


І звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів в корчмі "Веселий варяг" і в точках харчування під відкритим небом. Також Питейна "25 Рун" порадує вас вишуканими напоями за старовинними рецептами. Ви навіть можете залишитися на нічліг в будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.


Вік

0+


Вартість

для дорослих: 150 грн (дошкільнятам - безкоштовно)
для пенсіонерів і студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"