Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дні слов’янського гумору та розваг у "Парку Київська Русь"1 квітня з давніх часів святкують як День гумору. І хоча традиція першоквітневих розіграшів вперше згадана в письмових джерелах 17-го століття, є підстави вважати, що це свято – відгомін язичницького, можливо древньокельтського свята, що відзначалося з приходом весни.

 

Древній Київ не міг залишитися в стороні від такої веселої нагоди. Тож запрошує всіх продовжити святкування Дня сміху у «Парку Київська Русь» у вихідні – 2 і 3 квітня.

 

У програмі виступи кінно-трюкового театру, які будуть показані з гумором: стройова підготовка кінної дружини, презентація історичних порід коней з Княжої конюшні. Але найвеселішим стане театралізований номер «Малий Дівчачий Батальйон». Верхи на конях виступлять лише представниці прекрасної статі. Також гості Парку побачать жартівливу битву скоморохів і навіть виступ дресированого поні в ролі лева. Але будуть у програмі і цілком серйозні розваги – змагання кінних лучників.

 

Гості Древнього Києва стануть не лише глядачами, а й активними учасниками веселого дійства до Дня сміху. На дорослих та дітей чекають цікаві конкурси, майстер-класи, танцювальні флешмоби і запальні хороводи.

 

На території Парку будуть працювати експозиції історичного костюма, дерев’яного зодчества, середньовічного суднобудування.

 

Можна буде розважитися катанням верхи на конях та в екіпажі, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної. Для маленьких гостей «Парку Київська Русь» діє дитячий майданчик, де аніматори проводитимуть з ними веселі ігри.

 

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі».

 

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Дошкільнята: 0 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"