Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

8 березня дівчат посвятять у княгиніВ цей день для жінок знижка на вхід 50%, а для дівчат до 18 років вхід безкоштовний.

Дуже символічно це свято проводити у Парку, адже на наших теренах жінок шанували з давніх-давен. Жінки Київської Русі були грамотними, з їхньою думкою рахувались, до їхніх порад прислухались. Княгиня Ольга свого часу мудро керувала державою протягом кількох десятиліть, впровадила багато корисних реформ, дочка Ярослава Мудрого Анна стала дружиною французького короля, а онука Ярослава, княжна Янка, відкрила першу в Києві школу для дівчаток і їздила з дипломатичною місією у Візантію.

У "Парку Київська Русь" 8 березня згадуватимуть мудрих, гарних і сильних духом жінок давнини та вітатимуть жінок сучасних.

Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі самого різного віку у княгині. Княжий титул зможуть отримати усі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

Урочиста програма розпочнеться яскравим виходом кінної лави з князівськими прапорами. Закоханих і тих, хто шукає свою другу половинку, запросять в "Карету кохання". Всі, хто пройде через неї - зміцнять свої почуття, або ж найближчим часом знайдуть свою долю.

Гостей чекає вихід "Принца на білому коні" та можливість зробити чудові фото для соц. мереж поруч з персонажами програми. Гості побачать унікальне дійство – "Парад княгинь". Видатні жінки нашої історії та міфології – Лада, Либідь, княгиня Ольга та Рогнеда, королева Анна Ярославна та Василиса Микулишна в обладунках – у всій красі предстануть перед очі гостей Древнього Києва.

Настрою додасть комедійний кінний номер "Малий бабський батальйон" за участю дівчат – кінних каскадерів. А подарунком від театру Древнього Києва стане театралізоване дійство на великому ристалищі. Тут оживе добра "Казка про Ангела і Тінь". Вона буде супроводжуватися кінними виступами, хороводом зі смолоскипами, флеш-мобами і кінними роз’їздками. А по закінченню вистави гостей чекають веселі гуляння і ігрова програма.

Також гості Древнього Києва зможуть відчути себе жителями Древнього Києва, долучившись до цікавих розваг та ремесел. Наприклад, можна буде покататись верхи на конях або в кареті, постріляти з лука, відкарбувати старокиївську монету, політати на канатному спуску "Політайло" та приміряти княжі наряди. На території працюватимуть музеї та експозиції кораблебудування, середньовічного катування та облогової техніки. Працюватиме Василівська церква. У магазині Древнього Києва можна буде придбати собі або своїм близьким сувенір на пам'ять

І звичайно, поїсти смачних страв від княжих кухарів можна буде у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба. Та навіть залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва.

 

 


Вік

0+


Вартість

для дорослого: 150 грн
для жінок в день 8 березня: 80 грн
для пенсіонерів і студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн (дошкольники – бесплатно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"